dies plastik logo“Kalite Yönetimini Önemsiyor, Sektörde Katma Değer Yaratıyoruz”

DİES Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet DİNDAŞ gerçekleştirdiğimiz söyleşide; “Sağladığımız verimlilik, verdiğimiz güven ve makul fiyat garantisi ile kalite oluşturma potansiyelimiz temel ilkelerimizi oluşturmaktadır” dedi.

 

 

dies plastik 66b

Firmanız faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız 2012 yılında kurulmuş olup, ahşap, çelik, alüminyum kapı ve pencereler ile firmaların isteklerine göre değişik çalışmalar yaparak fitil ve conta üretimi yapmaktadır.

Rekabet noktasında sizi diğer markalardan ayıran özellikleriniz nelerdir?

Ar-Ge çalışmalarına önem veren firmamız; sürekli yenilenerek firmalara farklı ürünler sunma gayreti içerisindedir. Her geçen gün hızla artan müşteri portföyü ile ismini aranılan ve tercih edilen bir marka konumuna taşıyan markamız; müşteri memnuniyeti odaklı ürünleriyle sektöre katma değer yaratmaktadır.

Ar-Ge’ye verdiğiniz öneme değinir misiniz?

Ar-Ge çalışmalarıyla değişime ve gelişime açık firma kültürünü geliştiren markamız; pazar ihtiyaçlarına da cevap veren çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Markanızın kalite yönetimi hakkında neler söylemek istersiniz?

Kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen DİES Plastik; kalite yönetimini üretimin ve yönetimin her safhasında uygulamaya devam ediyor. Sağladığımız verimlilik, verdiğimiz güven ve makul fiyat garantisi ile kalite oluşturma potansiyelimiz temel ilkelerimizi oluşturmaktadır.

Son olarak eklemek istediğiniz farklı bir detay söz konusu mu?

Dergileriniz ALU&Art ve Win&ART Projeye sektörümüze katkılarından dolayı teşekkür eder, yayın hayatınızda başarılar temenni ederiz.

“We do not care about quality management, we create added value in the sector”

Chairman Mehmet DİNDAŞ, Chairman of DİES Plastik, said: “The productivity we provide, the confidence we provide and the reasonable price guarantee, together with our quality creation potential, constitute our basic principles.”

dies plastik 66a

dies plastik 66c

Powered by OrdaSoft!