boyka group logoBoyka Group, PAL System Pencere Sistemleri Tanıtım Toplantısını Gerçekleştirdi

Kusursuz bir müşteri memnuniyeti oluşturmak, kendi sektöründeki aksaklıkları doğru tespit etmek ve bu alanda kendini geliştirmek misyonunu taşıyan Boyka Group, Ersaş Alüminyum’a ait PAL System Pencere Sistemleri Tanıtım Toplantısını 100’e yakın katılımcıyla Malatya Divalin Otel’de gerçekleştirdi. Toplantı sonrasında Boyka Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut BOYRAZ röportaj sorularımızı yanıtladı.

boyka group w69a

Röportajımıza başlarken sizi tanıyabilir miyiz?

İsmim Mahmut BOYRAZ. 1982 Malatya doğumluyum. Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi bölümü mezunuyum. İnönü Üniversitesi İşletme bölümünde yüksek lisans yaptım. Evliyim ve 2 çocuğum var. Boyka Group Yönetim Kurulu Başkanıyım.

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız 1979 yılında babamız Lütfi BOYRAZ tarafından kuruldu. 2000 yılına kadar Ahşap pencere ve kapı üretimi yaptık. 2000 yılında Boyka PVC Ltd. Şti. firmasını kurduk ve PVC doğrama üretimine başladık. Yine o yıl Fıratpen üretici bayiliğini aldık. 2010 yılında Malatya 2. OSB’de 10.000 m² alan üzerine kurulu 5.500 m² olan fabrikamıza taşınıp CNC Makinelerle üretim kapasitemizi daha da arttırdık. 2011 yılında ahşap kapı ve mobilya sektöründe üretim kapasitemizi artırıp Nova Hazır Mutfak ve Kapı A.Ş.yi kurduk. Yine 2011 yılında inşaat sektöründe Eksen Life İnşaat Ltd. Şti. firmasına ortak olduk. 2015 yılında Ersaş Alüminyum Üretici Bayii olarak Pascal pencere sistemleri üretimi yapmaya başladık. 2015 yılında Enderun Eğitim Kurumları’na ortak olduk. 2017 yılında Ersaş Alüminyum PAL System üretimine başladık. Halen 100 kişilik profesyonel çalışma ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Başta Malatya olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde çoğunlukla İstanbul’da seçkin projelerde pencere ve kapılarımız kullanılıyor. Bunun yanında Fas, Tunus, Cezayir, Suudi Arabistan ve Katar gibi ülkelere ihracatlarımız devam ediyor.

Hangi ürün gruplarınız ile sektöre hizmet vermektesiniz?

Boyka Group olarak geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri, Ahşap İç Oda Kapısı, Mobilya Üretimi, Mutfak ve Banyo Dolapları, Çelik Kapı ve Yangın Kapısı ürün gruplarımızı oluşturuyor. Aynı zamanda Boyka Group olarak konut ve ticari alan inşaatları yapıyoruz. Yine bize ait bir eğitim kurumumuz var.

Bayisi olduğunuz markalar nelerdir?

Boyka Group, her zaman Türkiye’nin iyileriyle çalışır. Fıratpen, Ersaş Alüminyum, Kent Çelik Kapı, Nova Mutfak, Nova Door bayisi olduğumuz markalardır.

Son olarak geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğiniz toplantı hakkında neler söylemek istersiniz?

Ersaş Alüminyum’a ait PAL System Pencere Sistemleri Tanıtım Toplantısını 24 Şubat 2018 tarihinde Divalin Otel’de düzenledik. Toplantıda Malatya ve çevre bölgelerdeki inşaat sektörü temsilcilerini, mimar, mühendis ve müteahhitleri bir araya getirdik. 100’e yakın katılımcı tarafından oldukça beğenilen bu yeni sistemin ilerleyen günlerde de ilgi göreceğinizi düşünüyoruz.

Ersaş Alüminyum, Ersaş Pazarlama Koordinatörü Sedat ÇİMEN açılış konuşmasının ardından Ersaş Alüminyum PAL System serilerinin kullanım alanları hakkında bilgiler verdi. Kompozit profilin statik dayanımından dolayı rüzgâr yüküne ne kadar dayanıklı olduğunu ve destek saçsız kompozit profilin 100 kg yük ağırlığında, 10,5 mm esnediğini gösterdi. Ürünün özelliklerinden ve firmalara sağladığı kolaylıklardan bahsetti.

PAL System’in alüminyum kapaklarının 6 m halinde PVC profillere yapıştırılmış kompozit profil olarak gelmesi ve Ersaş Alüminyum tarafından geliştirilen köşe takoz sistemi ile çok hızlı üretim yapabildik. Bu da üretim maliyetlerimizi düşürdü. Müşterilerimiz, iki yüzü alüminyum kapaklı ve cam çıtası alüminyum olan kompozit profil PAL System seri üretiminden dolayı maliyetlerinin düşük olmasından oldukça memnun kaldılar.

Pencere Sistemleri Tanıtım Toplantısına katılan inşaat firmaları, müteahhitler, mimarlar ve inşaat mühendisler beğenilerini sunarak PAL System’i tercih edeceklerini ifade ettiler.

Seminer sonrası düzenlenen akşam yemeğinde katılımcılar keyifli anlar yaşadılar.

Boyka Group realized its Promotion Meeting for PAL System Window Systems

With the mission to create a perfect customer satisfaction, validly determine the problems in its own industry and develop itself in this field, Boyka Group realized its Promotion Meeting for PAL System Window Systems of Ersaş Aluminum at Malatya Divalin Hotel with almost 100 participants. After the meeting, Mahmut BOYRAZ, Chairman of Board of Directors of BOyka Group answered our interview questions.

 

boyka group w69b

boyka group w69c

boyka group w69d

Powered by OrdaSoft!