plastmak logoTopluma ve Çevreye Karșı Kurumsal Sorumluluklar Tașıyoruz

Müşterilerimize güç katıp onlara rekabet avantajı sağlıyoruz diyen Plastmak Makine Genel Müdürü Suat ÇİNLİ ile firmalarının geçmişi, bugünü ve gelecek planları üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

 

 

plastmak w69a

Firmanızdan ve hedeflerinizden bahseder misiniz?

Ömrünü makine imalatı sektörüne adamış bir babanın, koca bir çınarın oluşturduğu, ülke ekonomisine katkıda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli olarak benimseyen, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider kuruluşlarla çalışan bir firmayız. Hedeflerimiz, müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Firmanız nasıl bir yapılanma içinde, bilgi verir misiniz?

Bizim yapılanmamız şu şekilde: Yarının yaşanabilir kentsel çevreleri için yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretmek ve bu çözümleri hayata geçirerek uygulamasını sağlamak. Bilgi birikimimizi ve yaratıcılığımızı müşteri beklentileri ile bütünleştirmek, kamu yararı başta olmak üzere müşteri, çalışan, tedarikçi ve toplum için uzun vadeli fayda yaratmaktır. Ayrıca tüm planlamalarımızı ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet edebilmek, pazar payını sürekli arttırmak ve sektörün lideri olma hedeflerimize göre yapıyoruz. Sektörde fark yaratarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak niyetindeyiz. Kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim odaklı çalışmak, performans ve rekabetteki başarımızı devam ettirmek, “Kalite Yönetim Sistemi”ni etkin şekilde uygulamak ve sürekli geliştirmek vazgeçilmez düsturlarımızdandır.

Ürün gruplarınız nelerdir?

Plastmak Makine olarak pvc ve alüminyum doğrama ve imalat makinelerinde klasik tekli grup atölyeler, çift kafalı üretim akışını sağlayan seri makinalar, cnc köşe temizleme, cnc frezeler, tam otomatik alüminyum cnc kesim makinaları, hidrolik ve pnömatik presler üretiyoruz. Yüksek kalitede uygun fiyata kolay kullanım imkânı sağlayan ürün gruplarımızla marka değerimizi her geçen gün daha ileriye taşıyoruz.

Marka ve kalite politikanızdan bahseder misiniz?

Plastmak Makine için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Satış sonrası müşteri hizmeti, işbirliğinin en önemli kısmıdır. Satış sonrası teknik destek, makine kurulumu, yedek parça servisi, müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı eğitimin deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından verilmesi ile sağlanır. Uzman teknik servis kadromuz ile dünya standartlarını değiştirecek bir hizmet anlayışı sunmaktayız. Güler yüzlü hizmet, teknik donanım, yedek parça ki bu şu şekilde gerçekleşiyor: işçilik garantili uygun fiyatlı yedek parça temini yapıyoruz. Servis ücretleri ve profesyonel yaklaşım ile tüketici müracaatlarına en kısa sürede hizmet verilerek en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Tüketicilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin sınırının olmadığı ve daima daha iyi bir hizmet sunulması gerektiği bilinciyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan firmamız yenilikçi ve üstün hizmetler sunarak farklılığını her zaman sektörde gösterecektir.

Bu bağlamda, bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak için kaliteyi yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmek biz Plastmak Makine çalışanlarının ortak görevidir.

Firmanızın rekabetçi avantajları nelerdir?

Müşterilerimize güç katıp onlara rekabet avantajı sağlıyoruz. Yenilikçi adımlarımızla geleceği yapılandırıyoruz. Şirket değerini sürekli arttırma hedefiyle yeni olanaklar ortaya koyuyoruz. Topluma ve çevreye karşı kurumsal sorumluluklar taşıyoruz. Tüm bunları göz önüne aldığımızda sektördeki avantajlarımızı hep koruyacağımızı düşünüyoruz.

We have Corporate Responsibilities against Society and Environment

We have realized an interview regarding past, today and future plans of Plastmak Makine with Suat ÇİNLİ, the General Director who stated that they empower their customers and provide them the advantage of competition.

Powered by OrdaSoft!