penkid“Penkid ile Türk Malı İmajına Katkıda Bulunuyoruz”

“Gururla söyleyebiliriz ki 10 yıldır ürünlerimiz birçok ülkede beğeni ile kullanılmakta ve Türk Malı imajına olumlu katkılarda bulunmaktadır” diyen Penkid firma yetkilileri Ayhan SEZER ve Murat SEZER röportaj sorularımızı yanıtladılar.

 

 

penkid 4a

Öncelikle markanızın sektöre kazandırdığı ürünleri, hizmet alanını sizden dinleyebilir miyiz?

Firmamız özgün ve yenilikçi tasarımlar ile pencere emniyet kilitleri üretmektedir. Pencerelerde güvenli havalandırma sağlayan kablolu emniyet kilidimiz markalaşarak ürüne adını vermiş ve ürün “Penkid” ismi ile anılmaya başlanmıştır. 

Gururla söyleyebiliriz ki 10 yıldır ürünlerimiz birçok ülkede beğeni ile kullanılmakta ve Türk Malı imajına olumlu katkılarda bulunmaktadır. 

Katıldığınız Avrasya Kapı-Pencere-Cam ve Fensterbau Frontale fuarlarında hangi ürünlerinizin tanıtımını gerçekleştirdiniz?

Fuarda kablolu emniyet kilidimiz yanında benzerlerinden çok daha mukavemetli olan anahtarlı emniyet mandalımızın tanıtımını yaptık.

Fuarları sektörümüz ve firmanız açısından değerlendirir misiniz?

Her iki fuar da bölgemizin önemli sektörel buluşma adresleridir diyebiliriz. Bazı müşterilerimizi her iki standımızda da ağırlama fırsatımız oldu. İki fuarın tarihlerinin birbirine çok yakın olması bizi biraz yordu ama karşılığını alacağımızı umuyoruz. Önümüzdeki yıllarda da yeni ürünlerimizi tanıtmak ve kurumsal tanınırlığımıza katkı sağlamak için bu ve benzeri fuarlara katılmaya devam etmek niyetindeyiz.

Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz. Eklemek istediğiniz bir konu var mı?

Sektörümüze emek veren tüm meslektaşlarımıza hayırlı bir sezon diler, katkılarınızdan dolayı siz ALU&Art ve Win&ART Proje Dergileri ekibine teşekkür ederiz.

“We Are Contributing To The Image of Turkish Goods with Penkid”

Ayhan SEZER and Murat SEZER, officials  of Penkid company, who said  “We can proudly say that our products have been used with appreciation in many countries and have made positive contributions to the image of Turkish goods for 10 years”, replied to our interview questions.

penkid 4b

Powered by OrdaSoft!