usenmez tente logoKonforlu Alanların Adresi: Üşenmez Tente

“Müşterilerimize üst kalite ürünlerle hizmet veriyoruz. Projemizi gerçekleştirdikten sonra geri hizmet servisimizle de ürünlerimizin arkasında duruyoruz. Müşterilerimize konforlu alanlar oluşturarak yaşam alanlarında keyifli olmalarını amaçlıyoruz” diyen Üşenmez Tente’den Mimar Manolya YEŞİLTAŞ röportaj sorularımızı yanıtladı.

 

 

 

 

usenmez tente 73a

Röportajımıza başlarken sizi tanıyabilir miyiz?

Çukurova Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. Uzun yıllardır Üşenmez Tente’de mimar olarak çalışıyorum.

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Üşenmez Tente olarak 1987 yılından beri faaliyetteyiz. Türkiye`nin tüm şehirlerinde birçok ünlü mekanın kış bahçeleri firmamız tarafından yapıldı, yapılıyor. Tentelerimiz ileri teknoloji ile üretilmiş olup ithal kumaşlar, alüminyum konstrüksiyon ve aksesuarları sayesinde su ve hava geçirmesi istenmeyen alanlarda uygundur. Kafe, restoran, yüzme havuzu kapama, rekreasyon alanları vb. mekanlarda çeşitli kapama sistemleri ile desteklenerek her türlü hava şartlarında kullanılabilen tam kapalı bir alan haline dönüştürülebilir. Dört mevsim tenteleri mekanınızı hem yaz sıcaklarından hem de kış hava şartlarından koruyabilen bir donanıma sahip olma özelliğinden dolayı bu alanda tercih edilen tek üründür.

Hangi ürün gruplarınız ile marka bilinirliğinizi sağlamaktasınız?

Dış mekan gölgelendirme – dört mevsim hava şartlarına karşın korunma ürünlerimiz sayesinde bilinirliğimizi güçlendirmekteyiz. Müşterilerimize konforlu alanlar oluşturarak yaşam alanlarında keyifli olmalarını amaçlıyoruz.

Ürünlerinizin başarısını garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Başarımızı garantileyecek rekabetçi avantajlarımızın başında müşterimize üst kalite ürünlerle hizmet vermemiz gelmektedir. Projemizi gerçekleştirdikten sonra geri hizmet servisimizle de ürünlerimizin arkasında durmaktayız.

Ürünlerinizin ne kadarını ihracata ayırdınız? İhracat yaptığınız ülkeler nerelerdir?

Proje geneli ihtiyaç dahilinde bütün ürün gruplarımızın ihracatını yapabiliyoruz. ABD, İngiltere, Avrupa ülkeleri, Irak, Azerbaycan, Katar vs. gibi birçok ülke ile çalışmaktayız.

TBÜD Derneğinden aldığınız ödülden bahseder misiniz? Bu dernek dışında sektörünüz ile ilgili başka derneklere üyeliğiniz var mıdır?

TBÜD’den almış olduğumuz ödülün yeri bizim için çok ayrıdır. Bu ödüle bizi layık gören TBÜD yönetimine ayrıca teşekkür ediyorum. TBÜD haricinde birçok derneğe, sosyal kuruluşlara üyeliğimiz mevcuttur.

Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz. Eklemek istediğiniz bir konu, üzerinden geçmek istediğiniz bir husus var mı?

Şunu belirtmek isterim ki ürün tercihi yaparken kullanılacağı alana uygunluk yönünden doğru sistemi, kaliteyi ayırt etmek gerekiyor. Bu konuda da müşterilerin, ürün aldıkları firmadan teknik anlamda bilgi almaları gerektiğini düşünüyorum.

Address of Comfortable Areas: Üşenmez Tente

“We serve our customers with top quality products. After finalizing our project, we support our products with our background services. We aim to create comfortable spaces for our customers and make them happy in their living spaces.” Architect Manolya YEŞİLTAŞ from Üşenmez Tente, stated as mentioned above and answered our interview questions.

usenmez tente 73b

Powered by OrdaSoft!