Egepen Deceuninck Sineklikleri Sayesinde Pencerenizi Güvenle Açın

Türkiye’nin penceresi Egepen Deceuninck’in her çeşit doğrama üzerine rahatça monte edilebilen sineklikleri sayesinde yaz aylarının önemli sorunlarından sineklerle mücadele konusu tamamen ortadan kalkıyor.

 

egepen logoEgepen Deceuninck Montaj Eğitimleri Van’da Devam Ediyor

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, Van Elite World Hotel’de bayileri ile bir araya geldi. Van ve çevre illerdeki bayilerin katılımıyla düzenlenen eğitimde, doğru montajın nasıl yapılması gerektiği, montajda karşılaşılabilecek problemler ve bunların çözüm önerileri hususunda önemli bilgiler aktarıldı.

winsa logoSultan Alparslan Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Winsa Fabrikasını Ziyaret Etti

Sultan Alparslan Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Kartepe’deki Winsa fabrikasını ziyaret etti.

 

 

reed tuyap logoWindo L’viv 2. Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Tüyap tarafından Ukrayna’nın Lviv kentinde 2.kez düzenlenecek olan Windo Lviv; Uluslararası Pencere, Kapı ve Cam Fuarı 10-12 Eylül tarihleri arasında Lviv / Pivdenny Expo Center’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

Kusursuz Bir Kesim Deneyimi Sizi Bekliyor

Yüksek performans ve hassas kesim kabiliyeti özellikleriyle ön plana çıkan GEMINI ailesinin tercih edilen üyesi GEMINI-V SA, kullanıcısına kusursuz bir kesim işlemi sunmak için tasarlandı.

 

 

PÜKAD’a Teşekkür Ödülü

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği’nden PÜKAD’a teşekkür ödülü verildi. İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği, ülke ekonomisine gerçekleştirdikleri ihracat ile katkı sağlayan firmaların, birlik üyesi derneklerin başarılarını İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni’nde ödülle taçlandırdı. 

 

Şişecam Düzcam, Hindistan’ın Önde Gelen Gayrimenkul Geliştiricilerini İstanbul’da Ağırladı

Avrupa’nın en büyük düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, Hindistan gayrimenkul geliştiricileri derneği CREDAI MCHI tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen BIZNET 2019 buluşmasına sponsor oldu.

 

 

gmw mimarlikGMW Mimarlık 19 Yaşında!

Yurtiçinde ve yurtdışında pek çok ödüllü mimari ve iç mimari projeye imza atan GMW Mimarlık; kuruluşundan günümüze uzanan süreçte ekip ruhuna önem veren yapısıyla, farklı tecrübeye ve yeteneğe sahip birbirlerini tamamlayan mimarlardan oluşan ekibiyle ve kurumsal yapıyı sürdüren vizyonuyla 19 yıldır başarılarına yenilerini ekliyor.

 

 

reed expositionsLe Mondial Du Bâtiment 2019 Basın Toplantısı

Fransa’da düzenlenecek, Le Mondial du Bâtiment adı altında organize edilen Interclima, Idéobain ve Batimat inşaat ve mimari fuarlarının organizatörü Reed Expositions’ın, ve İstanbul Fransa Başkonsolosluğu’nun Ticaret Müşavirliği tarafından organize edilen basın toplantısı 2 Temmuz tarihinde, İDDMİB Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleşti.

 

SATILIK MAKEDONYA 3Makedonya’da Yerleşik Türkiye’nin Önde Gelen Markalarının Bayiliğine Sahip 17 Yıldır Faaliyet Gösteren Firmamızı Satıyoruz.

Makedonya’da Yerleşik Türkiye’nin Önde Gelen Markalarının Bayiliğine Sahip Makedonya’nın 200 Noktasına Hitap Eden Yapı Malzemeleri Sektöründe 17 Yıldır Faaliyet Gösteren Firmamızı Satıyoruz.

 

estal 1ESTAL Kongresi 19 Yıl Sonra Tekrar İstanbul’da

ESTAL Kongresi 19 yıl sonra tekrar İstanbul’da, AYİD ve ESTAL organizasyonu ile 19-20 Eylül 2019 tarihlerinde Swissotel the Bosphorus’ta yapılacaktır.

 

 

satılık pvc aluminyum makineleriPVC EKSTRÜZYON VE ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANEL MAKİNELERİ

2 adet -- 750 kg/sa 92 mm çift vida çapı Cincinnati Ekstrüzyon makineleri

1 adet -- 250 kg/sa 60 mm çift vida çapı Cincinnati Ekstrüzyon makinesi

 

firat plastik2019 Avrasya Pencere Fuarı'nda Yeni Ürünlerimiz İlgi Odağı Oldu

20. Uluslararası Pencere Fuarına geçen sene olduğu gibi Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen markalarıyla 1102 m2’lik standıyla 8. salonda katılan Fırat, yeni ürünleriyle sektör profesyonellerinin buluşma noktası ve ilgi odağıydı. Fuara ilişkin görüşlerini aldığımız Fıratpen Profil Pazarlama Müdürü Dr. Mehtap ULUCEVİZ, 6-9 Mart tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen fuarın sektörün nabzını tuttuğuna değinirken Fırat’ın gerek iç pazar gerekse ihracat hedefleri anlamında başarılı bir fuarı daha geride bıraktığını ifade etti.

42. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul %32 Oranında Uluslararası Ziyaretçi Artışı İle Toplamda 68.738 Ziyaretçiyi Ağırladı

Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş bölgedeki en büyük, dünyada ise sektöründe ilk 5’te yer alan Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı Yapı–Turkeybuild İstanbul’u bu sene 68.738 kişi ziyaret etti.

 

konya insaat fuari 201925-28 NİSAN 2019 KONYA YAPI FUARI

 

 

seebbe sirbistan fuari 201917-20 NİSAN 2019 SIRBİSTAN BELGRAD SEEBBE YAPI FUARI

 

 

pukad logoPÜKAD, Avrasya Fuarı’ndaki Yerini Aldı

PÜKAD’ın da desteklediği Avrasya Pencere, Kapı, Cam ve Alüminyum Fuarı; 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlendi. Sektörünün bir araya geldiği fuar Reed Tüyap tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.

 

k fuari K 2019 - Uluslararası Plastik ve Kauçuk İhtisas Fuarı Basın Kahvaltısı

K-Düsseldorf Uluslararası Plastik ve Kauçuk İhtisas Fuarı Basın Kahvaltısı, 4 Nisan 2019 tarihinde Radisson Blu Bosphorus Hotel Pupa Teras Salonu’nda gerçekleşti.

 

sarl alfo logoSarl Alfo, Cezayir Batımatec Fuarı’a Katıldı

Cezayir’de 24 - 28 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenen Batımatec 2019 Fuarı’na Sarl Alfo bu yıl da katılım gerçekleştirdi.

 

 

ikmib logoÇin’in İthalat Fuarı’na Türk İhracatçılar Damga Vuracak

Geçtiğimiz yıl Çin Halk Cumhuriyeti tarafından ilki gerçekleştirilen China International Import Expo Fuarı, 10 trilyon dolarlık dev ithalat pazarıyla ikinci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

 

Egepen Deceuninck Profesyonellerle Adana’da Buluştu

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, 5 Nisan’da Adana Sheraton Grand Hotel’de profesyonellerle buluştu. Sektörle ilgili güncel konuların konuşulduğu toplantıda, bayiler Legend ve Legend Sürme Sistemi’nin mükemmel yalıtımına tanık oldu.

 

penkidPenkid, Müşterilerine Kesintisiz Hizmet Sunuyor

Özgün ve yenilikçi tasarımlar ile pencere emniyet kilitleri üreten Penkid, 11 yıldır birçok ülkede Türk malı imajına olumlu katkılarda bulunmaya devam ediyor. Hadımköy’de Elektro 2000 Sanayi Sitesi içerisinde yer alan yeni fabrikasına taşınan Penkid, daha iyi hizmet verebilmek ve sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

camoda logoCamoda Avrasya Pencere Fuarı’nda Yeni Ürünü Vista Quadro’yu Tanıttı

Türkiye’de ilk kurumsal cam balkon markası olan Camoda, Avrasya Pencere fuarında uygulandığı alana kesintisiz görüş imkanı yaratan inovatif ürünü Vista Quadro’yu tanıttı.

 

roto logoRoto Türkiye PÜKAD Üyesi Oldu

Wilhelm FRANK tarafından 1935 yılında Stuttgart’ta kurulan Roto Frank AG şirketlerinin bünyesindeki Roto Frank Yapı Mekanizmaları ve Yapı Elemanları Limited Şirketi’nin PÜKAD’a üyeliği gerçekleşti.

 

itaİtalya, Avrasya Cam Fuarı’nın İlgi Odaklarından Biri Oldu

Türkiye’nin 3. ticari partneri olan İtalya’nın cam endüstrisindeki 40’tan fazla markası, İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı’nın desteği ile, 6-9 Mart tarihlerinde, Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırladı.

 

timder TİMDER 21. Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleşti

Yapı malzemeleri sektörünü üretici ve satıcılarıyla aynı çatı altında toplayan TİMDER’in (Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği) 21. Olağan Genel Kurulu, 30 Nisan 2019 Salı günü, İstanbul Ataşehir’de bulunan Dernek Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

maestro 76 logoMaestro, Pencere Fuarı’nda Ürünlerini Sergiledi

Türkiye’nin öncü profil üreticisi Ege Profil markalarından biri olan Maestro Pencere Sistemleri, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda ürünlerini sergiledi.

 

ikmib logoKimyada İhracatın Yıldızları Ödüllendirildi

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB)’in, her yıl kimya sektöründeki üye firmalarını ihracattaki başarılarından dolayı onurlandırmak ve teşvik etmek amacıyla düzenlediği geleneksel “İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni”nin dördüncüsü İstanbul’da gerçekleştirildi. 2018 İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde 28 kategoride ilk 3’e giren toplam 84 firma ödüllendirildi.

beduk group logoBedük Group, 5. Samsun İnşaat Fuarı’nda Büyük İlgi Gördü

Bedük Group 4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 5. Samsun İnşaat Fuarı’na katılarak sektör profesyonelleri ile bir araya geldi ve ürünlerini sergiledi.

yilmaz makina logoYılmaz Makine’nin Avrasya Pencere Fuarı’ndaki Standına Yoğun İlgi

2019 yılı itibariyle 42. yılını kutlayan Yılmaz Makine, 6-9 Mart tarihleri arasında bayi ve müşterilerini ağırlamanın gururunu yaşadı.

 

cezayir batimatec 201924-28 MART 2019 CEZAYİR BATIMATEC YAPI FUARI

 

 

akkuzu aluminyumWinsa Bayisi Akkuzu Alüminyum Şanlıurfa Yapı Fuarı’na Katıldı

Winsa Şanlıurfa bayisi Akkuzu Alüminyum, bu yıl 7.’si gerçekleştirilen Şanlıurfa Yapı İnşaat ve Dekorasyon Fuarı’na katıldı. 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda Akkuzu Alüminyum, 160 m²’lik standında ziyaretçilerini ağırladı.

 

ozcelik makine logoÖzçelik Makine Avrasya Pencere Fuarı’nda Büyük İlgi Gördü

6- 9 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Avrasya Pencere Fuarı’nda sergilenen makinelerimiz profesyonel fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü. Alanında bölgenin en prestijli ve dünyanın en büyük ikinci ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam 2019 Fuarı 06- 09 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 60’ı aşkın ülkenin sektör profesyonellerini bir araya getiren fuar beklentilerin üzerinde tamamlandı.

tremcotremco illbruck, Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuar’ında Ziyaretçilerini Ağırladı

Daha iyi binalar için sızdırmazlık, bağlantı ve kaplama, strüktürel cam ve cephe çözümleri üreten tremco illbruck, yüksek kalite ve teknolojiye sahip ürünlerini tanıtmak için 6-9 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Avrasya Bölgesi’nin alanında en büyük ve prestijli olan 20. Uluslararası Kapı, Pencere, Cam Fuar’ında 14. Salon 1404 No’lu standında birçok ülkeden ziyaretçilerini ağırladı.

fornax logoFornax, 2019 Avrasya Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

20. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı olan Avrasya Fuarı 2019’da, Yelken Kalıp Pencere & Kapı Aksesuarları ve Metal Sanayi Tic. A.Ş. / Fornax’ın standına ilgi büyüktü.

 

vhs logoVHS, Yurtiçi ve Yurtdışında Pazar Payını Arttırıyor

Hem yurtiçi hem de yurtdışı bazında kısa zamanda tercih edilen bir marka haline gelen VHS, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 2019 Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

 

vorne2En Yeni Sistemleriyle Vorne, Avrasya Fuarı’ndaydı

6-9 Mart tarihleri arasında İstanbul Tüyap’ta gerçekleştirilen Avrasya Pencere Fuarı’nda Vorne, en yeni sistemleri, fonksiyonel ve başarılı ürünleri, dikkat çekici stand tasarımı ve çalışanlarıyla fuarın öne çıkan isimlerindendi. Büyük ve özenli bir çalışmanın sonucu olan Vorne ürünleri, 3. Salon’da bulunan standında dünyanın pek çok bölgesinden misafirlere sergilenerek, beğeni topladı.

egepen logoAvrasya Pencere Fuarı’nda Egepen Deceuninck Rüzgarı Esti

PVC sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda ürünlerini sergiledi.

 

pimapen logoYenilikçi Tasarım Çizgisine Sahip Pimapen Standı Avrasya Pencere Fuarında Dikkat Çekti

PVC sektörünün kurucusu Pimapen, Tüyap’ta 06 – 09 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşen 20. Uluslararası Avrasya Pencere Fuarı’nda tüketici, paydaş ve iş ortaklarını ağırladı.

 

 

winsa logoPencere Fuarı’nın Yıldızı Lotus Eksenel Sürme Sistemi Oldu

Avrasya Pencere Fuarı, 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar merkezinde düzenlendi. Sektöründe öncü ve yenilikçi kimliğiyle öne çıkan Winsa PVC Pencere Kapı Panjur Sistemleri, yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerini ağırladı.

 

Powered by OrdaSoft!