Salt Cam Geleneksel Aile Buluşması Yapıldı

Salt Cam, 4–6 Ekim 2019 tarihleri arasında Mersin Liparis Resort Otel’de bir araya gelen bayilerine bir tatil organizasyonu havasıyla geçen etkinliklerle unutulmaz anlar yaşattı.

 

 

Küresel Oyuncular, 9. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nde Ticarette Sınırları Aşmayı Konuştu

İnşaat malzemeleri sanayisinin uluslararası oyuncuları, Türkiye İMSAD tarafından 9’uncusu düzenlenen Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nde bir araya geldi.

 

 

HISİAD, 1. Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Hırdavat sektörünü tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen Hırdavat Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (HISİAD), Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

 

 

reed tuyap logoTüyap Eskişehir İnşaat ilk Kez Ziyaretçileri ile Buluştu

Eskişehir’de bu yıl ilk kez düzenlenen Tüyap Eskişehir İnşaat Fuarı, ETO - TÜYAP Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluştu.

 

 

intermob 201912–16 EKİM 2019 İNTERMOB FUARI

 

 

pagev logo6. PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Kongresi Gerçekleştirildi

PAGEV, bu yıl 6.nı düzenlediği Uluslararası Plastik Ambalaj Kongresi’nde sektördeki güncel tehditleri ve fırsatları masaya yatırdı. PAGEV Başkanı Yavuz EROĞLU’nun “Geri Dönüşüm ve Akıllı Ambalajlarda Fırsat Var” sözleriyle başlayan Kongrebu yıl da sektörün nabzını tutan en iyi isimleri buluşturdu.

seyad 79SEYAD Genel Kurul Hazırlıkları Başladı

2000 yılında kurulan Sektörel Yayıncılar Derneği  SEYAD 2020 Ocak ayında yapılacak Genel Kurul için hazırlıklara başladı.

 

 

batimat paris 201904-08 KASIM 2019 FRANSA BATİMAT FUARI

 

 

 

maestro 76 logoMaestro’dan Kış Öncesi Motivasyon Gezisi

Maestro, distribütör bayileriyle birlikte Montenegro’ya gerçekleştirdiği geziyle kış öncesi moral depoladı.

 

 

net plasNetplas Ürünleri Sodex 2019’da Yoğun İlgi Gördü

PVC profil ve conta grubunun iddialı üreticilerinden biri olan Netplas, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın ve Güneş Enerjisi Sistemleri alanında bölgenin en önemli ve tek HVAC&R fuarı olan SODEX’te yerini aldı ve 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap’ta gerçekleştirilen fuarda yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçiyi standında ağırladı.

yilmaz makina logoYılmaz Makine, Batimat 2019 Fuarı’na Katıldı

4-8 Kasım 2019 tarihleri arasında Fransa Paris’te düzenlenen Batimat Fuarı’nda yer alan Yılmaz Makine, yerli ve yabancı sektör temsilcileri ile bir araya geldi.

 

 

isk sodex 201902-05 EKİM 2019 ISK-SODEX İKLİMLENDİRME FUARI

 

 

beta kimya Beta Kimya A.Ş. İntermob Fuarı’nda Göz Doldurdu

Kimya sektörünün lider üreticilerinden Beta Kimya A.Ş, yeni ürün lansmanları ile İntermob Fuarı’nın gözdesi oldu. Bu yıl da, iç pazar ve ihracata özel olarak hazırlanan iki ayrı stantta sektör profesyonelleriyle buluşan Beta Kimya A.Ş., APEL Yangına Dayanımlı PU Köpük ile MitreApel’in yeni üyeleri Stonebond, Autobond ve Debonder ürünleriyle dikkatleri üzerine çekti.

architect work 2019ARCHİTECT WORK 2019

 

 

hisiad logoTECDELİOĞLU: “Bizde Çarklar Hareket Ettikçe Türkiye Ekonomisi Durmaz”

Fransa Paris’te düzenlenen Batimat Fuarı’nda İDDMİB Başkan Yardımcısı Çetin TECDELİOĞLU’nun Fransa pazarına ilişkin görüşlerini aldık.

 

 

Temiz Hava Teknoloji Markası Sercair, Türkiye Pazarında Büyümeye Devam Ediyor!

Kapalı alanlarda daha kaliteli bir yaşam alanı yaratmak hedefiyle, Türk girişimciler tarafından ABD’de yazılım alt yapısı geliştirilen Sercair, Kasım itibariyle bayi hedefine ulaştı. 2020’de, bayi sayısını 200’e çıkarmayı hedefleyen Sercair’in birbirinden farklı hava temizleme cihazlarının görevini tek bir teknolojide birleştiren akıllı çözümleri, restoran ve kafelerin ihtiyaçları çerçevesinde yepyeni bir inovasyonla birleşti.

Egepen Deceuninck Montaj Eğitimleri Gaziantep’te Devam Ediyor

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, 14 Kasım tarihinde Gaziantep Shimall Otel’de bayileri ile bir araya geldi.

 

 

ADO Group, İntermob Fuarı’nda Ziyaretçileri ile Buluştu

ADO Group; katıldığı İntermob Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’nda büyük ilgi çekti.

 

Egepen Deceuninck Montaj Eğitimi için Kayseri’deydi

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, 12 Kasım tarihinde Kayseri ilindeki bayileri ile Holiday Inn Otel’de bir araya geldi.

 

 

ravago MARDAV, RAVABER ve STOPER Firmaları, RAVAGO Bina Çözümleri Markası Altında Birleşti

RAVAGO Bina Çözümleri; 8-10 Kasım 2019 Tarihlerinde Antalya da düzenlenen lansman organizasyonu ile Mardav, Ravaber Yapı ve Stoper Yapı markalarını aynı çatı altında birleştirdi.

 

kaleKale Kilit Moskova Temsilciliği ile Hem Rusya’da Hem Bölgede Hızlı Büyüyecek

Güvenliğin lider markası Kale Kilit, Rusya’da büyümek, ardından çevre ülkelerde genişlemek için Moskova Temsilciliğini hizmete açtı.

 

veka logoVEKA 50. Yılını Kutluyor

Hızlı bir gelişim, harika bir başarı hikayesi olan VEKA AG, Sendenhorst 2019’da yarım asırlık başarılı kurumsal geçmişine 1969‘da VEKAPLAST olarak başlayıp 50 yılda, pencere, kapı, panjurların yanısıra PVC plaka için de dünyanın önde gelen kaliteli PVC profil sistemleri tedarikçisi haline geldi. VEKA, 50. yıldönümünü Sendenhorst’taki merkezde pek çok uluslararası ve Türkiye’den de gelen misafirlerle birlikte kutladı.

siffp cezayir 2019
23-26 EKİM CEZAYİR SIFFP KAPI-PENCERE FUARI

 

 

insaat 2020 logo8. İnşaat ve Konut Konferansı’na Geri Sayım Başladı

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en seçkin buluşması kabul edilen 8. İnşaat ve Konut Konferansı’na geri sayım başladı.

 

 

tuyap logoAvrasya’nın Lider Plastik Endüstri Fuarı Plast Eurasia İstanbul 29. Buluşmasına Hazırlanıyor

Avrupa’da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 45 ülkeden 1.100 nitelikli katılımcı firmayı ve 105 ülkeden yaklaşık 60.000 profesyonel ziyaretçiyi TÜYAP ve PAGEV  (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliğiyle bir araya getirmeye hazırlanıyor. 29. kez kapılarını açacak olan fuar 4 - 7 Aralık 2019 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek.

intermobAvrasya’nın En Büyük Ağaç İşleme Makinesi, Mobilya Yan Sanayi ve Ahşap Endüstrisi Fuarlarına Geri Sayım Başladı

32. Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech ve 22. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı İntermob, 12 Ekim-16 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleşecek.

pukadPÜKAD Sonbaharı Yeni Üyeleri ile Karşıladı

PÜKAD, Pencere ve Kapı Sektörü Derneği 2019 yaz tatilinin bitişiyle sonbaharın ilk toplantısını dernek merkezinde gerçekleştirdi.

 

batimat logoMondial Du Bâtiment İnovasyon Ödülleri 2019

Le Mondial du Bâtiment- BATIMAT, IDÉOBAIN ve INTERCLIMA fuarlarının ortaklığı - inşaatta inovasyonun kaçırılmaması gereken zirve noktası olarak öne çıkıyor. Her iki yılda bir, Inovasyon Ödülleri, katılımcıların yenilikçi çözümlerine dikkat çekmekte ve bu yeniliklerin piyasaya yayılmasını kolaylaştırmaktadır.

dubai windows doors facades logo4 - 26 EYLÜL DUBAİ WINDOWS&DOORS&FACADES&GULFGLASS FUARI 2019

 

Türkiye İmsad Gündem Buluşmaları: ‘Fırtınalı Havada Dümende Olmak’

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından düzenlenen ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, ‘Fırtınalı Havada Dümende Olmak’ başlığı altında gerçekleştirildi.

 

Isı Geçirmez Özelliğiyle Yaz Sıcağında Ferah Mekanlar

Legend, IFT Rosenheim laboratuvarının yaptığı testten aldığı sonuca göre hava, ısı ve ses yalıtım özelliğiyle üstün teknolojik performans sunuyor.

 

katar 782019’da Dış Ticaret Hacminde Hedef 1,5 Milyar Dolar

Katar ile Türkiye arasındaki karşılıklı iyi niyetli girişimler ve gelişmeler, Türkiye’nin özellikle son dönemlerdeki ticari ve ekonomik ilişkilerine oldukça olumlu yansıdı. Katar, Türkiye’nin en çok ihracat yaptığı ülkeler sıralamasında 47’den 37’nci sıraya çıkarken; 2017 yılında Katar ile Türkiye arasındaki 600 milyon dolarlık ihracat hacmi, 2018 yılında 1 milyar doların üzerine çıktı.

windo lviv 2019 logo

10 – 12 EYLÜL UKRAYNA WINDO L’VIV YAPI FUARI 2019

 

 

 

ukrayna ulke 78aUkrayna Ülke Raporu

 

Pimapen, Bayilerine Montaj Eğitimi Verdi

Pencereye adını veren Pimapen, her yıl olduğu gibi bu yılda bayilerine Kartepe üretim tesislerinde montaj eğitimi verdi. Eğitim, Türkiye’nin dört bir yanından katılan 81 adet bayi ile gerçekleşti.

 

iran confair logo28-31 TEMMUZ İRAN CONFAIR YAPI FUARI 2019

 

 

Kimya Sektörü İhracatta 20 Milyar Dolara Koşuyor

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) verilerine göre kimya sektörü, Ağustos ayında 2018 yılı Ağustos ayına göre yüzde 18,77 artışla 1,63 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirdi. Kimya sektörünün 8 aylık ihracatı ise yüzde 18,83 artışla 13,4 milyar dolara ulaştı.

pukad logoPÜKAD 20. Yılını Et-inn Restaurant’ta İftar Yemeği ile Birlikte Kutladı

Pükad Yönetim Kurulu üyelerinin, dernek üyelerinin ve sektör paydaşlarının katılımıyla Et-inn Restaurant’ta gerçekleşen PÜKAD İftar yemeği derneğin 20. Yıl kutlaması ile birlikte verildi.

 

 

intermob 2019Woodtech ve İntermob Fuarları, Ahşap ve Mobilya Sektörleriyle Gerçekleşecek Büyük Buluşma İçin Hazırlıklarına Başladı!

32. WoodTech - Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 22. İntermob-Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarları, 12-16 Ekim 2019 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde katılımcı ve ziyaretçileriyle buluşacak.

femayFemay PVC/ Erplast İftar Yemeği

Femay PVC / Erplast, 10 Mayıs günü Baykara Gold Düğün ve Kongre Salonu / Konya’da iftar organizasyonu gerçekleştirdi.

 

 

Powered by OrdaSoft!