Pimapen, Bayilerine Montaj Eğitimi Verdi

Pencereye adını veren Pimapen, her yıl olduğu gibi bu yılda bayilerine Kartepe üretim tesislerinde montaj eğitimi verdi. Eğitim, Türkiye’nin dört bir yanından katılan 81 adet bayi ile gerçekleşti.

 

iran confair logo28-31 TEMMUZ İRAN CONFAIR YAPI FUARI 2019

 

 

Kimya Sektörü İhracatta 20 Milyar Dolara Koşuyor

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) verilerine göre kimya sektörü, Ağustos ayında 2018 yılı Ağustos ayına göre yüzde 18,77 artışla 1,63 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirdi. Kimya sektörünün 8 aylık ihracatı ise yüzde 18,83 artışla 13,4 milyar dolara ulaştı.

pukad logoPÜKAD 20. Yılını Et-inn Restaurant’ta İftar Yemeği ile Birlikte Kutladı

Pükad Yönetim Kurulu üyelerinin, dernek üyelerinin ve sektör paydaşlarının katılımıyla Et-inn Restaurant’ta gerçekleşen PÜKAD İftar yemeği derneğin 20. Yıl kutlaması ile birlikte verildi.

 

 

intermob 2019Woodtech ve İntermob Fuarları, Ahşap ve Mobilya Sektörleriyle Gerçekleşecek Büyük Buluşma İçin Hazırlıklarına Başladı!

32. WoodTech - Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 22. İntermob-Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarları, 12-16 Ekim 2019 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde katılımcı ve ziyaretçileriyle buluşacak.

femayFemay PVC/ Erplast İftar Yemeği

Femay PVC / Erplast, 10 Mayıs günü Baykara Gold Düğün ve Kongre Salonu / Konya’da iftar organizasyonu gerçekleştirdi.

 

 

accado logoWinsa Bayilerine Montaj Eğitimi

Üstün teknik özelliklere sahip sistemleriyle benzersiz ısı ve ses yalıtımı sağlayan Winsa, önceki yıllarda olduğu gibi bayilerine montaj eğitimi programı hazırladı.

 

yapi fuari18 -22 HAZİRAN 2019 İSTANBUL TURKEYBUILD YAPI FUARI

 

Yılmaz Makine Geleneksel Bayi İftarını Gerçekleştirdi

16 Mayıs Perşembe günü, Ramazan Bingöl Ümraniye’de gerçekleşen Geleneksel Bayi İftarında Yılmaz Makine Ailesi, iş ortaklarıyla birlikte keyifli dakikalar geçirdi.

 

Sektör Lideri Özçelik Makina’dan Dev İş Birliği

Sektörün önde gelen PVC ve Alüminyum profil işleme makinaları üreticisi Özçelik Makina gücünü, dünya fabrika otomasyon şampiyonu FANUC’la birleştirdi.

 

 

ikmib logoİKMİB Geleneksel İftar Yemeği

7 Mayıs 2019 tarihinde Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleşen iftar programında konuşma yapan İKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Adil PELİSTER iftar davetine teşrif eden davetlilere teşekkür etti.

akpurcek logoAkpürçek PVC; Fuarın Yıldızı Oldu

18-21 Temmuz tarihleri arasında Çaycuma’da gerçekleşen Batı Karadeniz 3. Yapı ve Mobilya Fuarı’na katılan Akpürçek PVC, standına ve ürünlerine gösterilen ilgi ile fuarın yıldızı oldu.

 

Egepen Deceuninck Bayilerini İftarda Ağırladı

Türkiye’de PVC sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, İstanbul Şazeli Restoran’da bayileriyle iftarda bir araya geldi.

 

hisiad logo7 Milyar Dolarlık Hırdavat Sektöründen Fuar Atağı

Türkiye’de yaklaşık 14 bin firmanın içerisinde yer aldığı hırdavat sektörü, Hırdavat Sanayici ve İşadamları Derneği (HISİAD) çatısı altında ilk fuarını yapmaya hazırlanıyor. Fuarla ilgili olarak TÜYAP’la bir protokol imzalarken, ilki önümüzdeki sene yapılacak olan fuarın iki yılda bir tekrarlanması hedefleniyor.

Fırat Plastik İftar Yemeği

Fırat Plastik, 22 Mayıs günü Mabeyn Restaurant’da ve 23 Mayıs günü Kaşıbeyaz Restaurant’da iftar organizasyonları gerçekleştirdi.

 

Winsa’dan Nitelikli İstihdama Katkı

Winsa, PVC pencere ve kapı sektörüne nitelikli eleman sağlanması için Sultanbeyli Sultan Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne 5 yıldır desteğini kesintisiz olarak sürdürüyor.

gumulcine yapiGümülcine Yapı İftar Yemeği

Gümülcine Yapı, 28 Mayıs günü Kartal’da bulunan yeni fabrikasında iftar organizasyonu gerçekleştirdi.

 

 

sercairSercair İyi Bir Nefes Almaya İhtiyacınız Var

Burak Onkardeşler Türkiye Satış Direktörü

İnsanların neden bir iç mekân hava temizleme cihazına ihtiyacı var?

 

Egepen Deceuninck Sineklikleri Sayesinde Pencerenizi Güvenle Açın

Türkiye’nin penceresi Egepen Deceuninck’in her çeşit doğrama üzerine rahatça monte edilebilen sineklikleri sayesinde yaz aylarının önemli sorunlarından sineklerle mücadele konusu tamamen ortadan kalkıyor.

 

egepen logoEgepen Deceuninck Montaj Eğitimleri Van’da Devam Ediyor

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, Van Elite World Hotel’de bayileri ile bir araya geldi. Van ve çevre illerdeki bayilerin katılımıyla düzenlenen eğitimde, doğru montajın nasıl yapılması gerektiği, montajda karşılaşılabilecek problemler ve bunların çözüm önerileri hususunda önemli bilgiler aktarıldı.

winsa logoSultan Alparslan Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Winsa Fabrikasını Ziyaret Etti

Sultan Alparslan Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Kartepe’deki Winsa fabrikasını ziyaret etti.

 

 

reed tuyap logoWindo L’viv 2. Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Tüyap tarafından Ukrayna’nın Lviv kentinde 2.kez düzenlenecek olan Windo Lviv; Uluslararası Pencere, Kapı ve Cam Fuarı 10-12 Eylül tarihleri arasında Lviv / Pivdenny Expo Center’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

Kusursuz Bir Kesim Deneyimi Sizi Bekliyor

Yüksek performans ve hassas kesim kabiliyeti özellikleriyle ön plana çıkan GEMINI ailesinin tercih edilen üyesi GEMINI-V SA, kullanıcısına kusursuz bir kesim işlemi sunmak için tasarlandı.

 

 

PÜKAD’a Teşekkür Ödülü

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği’nden PÜKAD’a teşekkür ödülü verildi. İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği, ülke ekonomisine gerçekleştirdikleri ihracat ile katkı sağlayan firmaların, birlik üyesi derneklerin başarılarını İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni’nde ödülle taçlandırdı. 

 

Şişecam Düzcam, Hindistan’ın Önde Gelen Gayrimenkul Geliştiricilerini İstanbul’da Ağırladı

Avrupa’nın en büyük düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, Hindistan gayrimenkul geliştiricileri derneği CREDAI MCHI tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen BIZNET 2019 buluşmasına sponsor oldu.

 

 

gmw mimarlikGMW Mimarlık 19 Yaşında!

Yurtiçinde ve yurtdışında pek çok ödüllü mimari ve iç mimari projeye imza atan GMW Mimarlık; kuruluşundan günümüze uzanan süreçte ekip ruhuna önem veren yapısıyla, farklı tecrübeye ve yeteneğe sahip birbirlerini tamamlayan mimarlardan oluşan ekibiyle ve kurumsal yapıyı sürdüren vizyonuyla 19 yıldır başarılarına yenilerini ekliyor.

 

 

reed expositionsLe Mondial Du Bâtiment 2019 Basın Toplantısı

Fransa’da düzenlenecek, Le Mondial du Bâtiment adı altında organize edilen Interclima, Idéobain ve Batimat inşaat ve mimari fuarlarının organizatörü Reed Expositions’ın, ve İstanbul Fransa Başkonsolosluğu’nun Ticaret Müşavirliği tarafından organize edilen basın toplantısı 2 Temmuz tarihinde, İDDMİB Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleşti.

 

SATILIK MAKEDONYA 3Makedonya’da Yerleşik Türkiye’nin Önde Gelen Markalarının Bayiliğine Sahip 17 Yıldır Faaliyet Gösteren Firmamızı Satıyoruz.

Makedonya’da Yerleşik Türkiye’nin Önde Gelen Markalarının Bayiliğine Sahip Makedonya’nın 200 Noktasına Hitap Eden Yapı Malzemeleri Sektöründe 17 Yıldır Faaliyet Gösteren Firmamızı Satıyoruz.

 

estal 1ESTAL Kongresi 19 Yıl Sonra Tekrar İstanbul’da

ESTAL Kongresi 19 yıl sonra tekrar İstanbul’da, AYİD ve ESTAL organizasyonu ile 19-20 Eylül 2019 tarihlerinde Swissotel the Bosphorus’ta yapılacaktır.

 

 

satılık pvc aluminyum makineleriPVC EKSTRÜZYON VE ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANEL MAKİNELERİ

2 adet -- 750 kg/sa 92 mm çift vida çapı Cincinnati Ekstrüzyon makineleri

1 adet -- 250 kg/sa 60 mm çift vida çapı Cincinnati Ekstrüzyon makinesi

 

firat plastik2019 Avrasya Pencere Fuarı'nda Yeni Ürünlerimiz İlgi Odağı Oldu

20. Uluslararası Pencere Fuarına geçen sene olduğu gibi Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen markalarıyla 1102 m2’lik standıyla 8. salonda katılan Fırat, yeni ürünleriyle sektör profesyonellerinin buluşma noktası ve ilgi odağıydı. Fuara ilişkin görüşlerini aldığımız Fıratpen Profil Pazarlama Müdürü Dr. Mehtap ULUCEVİZ, 6-9 Mart tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen fuarın sektörün nabzını tuttuğuna değinirken Fırat’ın gerek iç pazar gerekse ihracat hedefleri anlamında başarılı bir fuarı daha geride bıraktığını ifade etti.

42. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul %32 Oranında Uluslararası Ziyaretçi Artışı İle Toplamda 68.738 Ziyaretçiyi Ağırladı

Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş bölgedeki en büyük, dünyada ise sektöründe ilk 5’te yer alan Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı Yapı–Turkeybuild İstanbul’u bu sene 68.738 kişi ziyaret etti.

 

konya insaat fuari 201925-28 NİSAN 2019 KONYA YAPI FUARI

 

 

seebbe sirbistan fuari 201917-20 NİSAN 2019 SIRBİSTAN BELGRAD SEEBBE YAPI FUARI

 

 

pukad logoPÜKAD, Avrasya Fuarı’ndaki Yerini Aldı

PÜKAD’ın da desteklediği Avrasya Pencere, Kapı, Cam ve Alüminyum Fuarı; 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlendi. Sektörünün bir araya geldiği fuar Reed Tüyap tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.

 

k fuari K 2019 - Uluslararası Plastik ve Kauçuk İhtisas Fuarı Basın Kahvaltısı

K-Düsseldorf Uluslararası Plastik ve Kauçuk İhtisas Fuarı Basın Kahvaltısı, 4 Nisan 2019 tarihinde Radisson Blu Bosphorus Hotel Pupa Teras Salonu’nda gerçekleşti.

 

sarl alfo logoSarl Alfo, Cezayir Batımatec Fuarı’a Katıldı

Cezayir’de 24 - 28 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenen Batımatec 2019 Fuarı’na Sarl Alfo bu yıl da katılım gerçekleştirdi.

 

 

ikmib logoÇin’in İthalat Fuarı’na Türk İhracatçılar Damga Vuracak

Geçtiğimiz yıl Çin Halk Cumhuriyeti tarafından ilki gerçekleştirilen China International Import Expo Fuarı, 10 trilyon dolarlık dev ithalat pazarıyla ikinci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

 

Egepen Deceuninck Profesyonellerle Adana’da Buluştu

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, 5 Nisan’da Adana Sheraton Grand Hotel’de profesyonellerle buluştu. Sektörle ilgili güncel konuların konuşulduğu toplantıda, bayiler Legend ve Legend Sürme Sistemi’nin mükemmel yalıtımına tanık oldu.

 

penkidPenkid, Müşterilerine Kesintisiz Hizmet Sunuyor

Özgün ve yenilikçi tasarımlar ile pencere emniyet kilitleri üreten Penkid, 11 yıldır birçok ülkede Türk malı imajına olumlu katkılarda bulunmaya devam ediyor. Hadımköy’de Elektro 2000 Sanayi Sitesi içerisinde yer alan yeni fabrikasına taşınan Penkid, daha iyi hizmet verebilmek ve sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Powered by OrdaSoft!