sisecam duzcam logoŞişecam Düzcam, Yapı Fuarı Seebbe 2017’ye İleri Teknoloji Ürünleriyle Katıldı

Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın en büyük üreticisi konumunda olan Şişecam Düzcam, ‘Seebbe 2017 Fuarı’nda bu yıl da yerini aldı. 19-23 Nisan 2017 tarihleri arasında Sırbistan Belgrad’da düzenlenen ‘Seebbe 2017 Uluslararası Yapı Fuarı’nda sektörün gelişimi için sunduğu ileri teknoloji çözümlerini sektör profesyonelleriyle paylaştı.

 

Uluslararası alanda en büyük yapı fuarı olan Seebbe 2017’de yerini alan Şişecam Düzcam, 44 metrekarelik standında ileri teknoloji ürünlerini sergiledi. Şişecam Düzcam, sektörün önde gelen firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu, inşaat sektörü açısından en önemli yapı fuarı olan Seebbe 2017’de, en son teknolojilerin kullanıldığı ve pazarın ihtiyacı doğrultusunda üretilen; enerji tasarrufu, güvenlik, gürültü kontrolü gibi özelliklerinin yanı sıra dekoratif unsurlarıyla da öne çıkan camlarını tanıttı.

1975 yılından bu yana düzenlenen Orta ve Doğu Avrupa’nın en önemli yapı fuarı olan Seebbe Uluslararası Yapı Fuarı’nda Şişecam Düzcam standını ziyaret edenler; başta temperlenebilir ısı kontrol kaplamalı cam Şişecam Temperlenebilir Low-E Cam Nötral 71/53, ısı ve güneş kontrol kaplamalı cam Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Nötral 62/44, Nötral 50/33 ve Nötral 71/43 , güvenlik camı Şişecam Ultra Clear Lamine, ekolojik ayna Flotal E, düşük demirli ayna Flotal Ultra Clear, parlak boyalı dekoratif cam Şişecam Boyalı Cam, Şişecam Buzlu Cam  “Puzzle” ve “Çakıl’’ olmak üzere Şişecam Düzcam’ın ileri teknoloji ürünleri hakkında bilgilendirildi.

Şişecam Düzcam, Construction Fair Seebbe 2017 Participated in Advanced Technology ProductsŞişecam Düzcam, the leader of the Turkish flat market and the largest producer in Europe, took its place in ‘Seebbe 2017 Fair’ this year. From 19 to 23 April 2017, Serbia shared its high-tech solutions for the sector’s development with industry professionals in the ‘Seebbe 2017 International Building Fair’ held in Belgrade.

sisecam 64a

Powered by OrdaSoft!