yorglas logoCam Merkezi, Avrasya Cam’da Yerini Aldı

“Hızlı, Yaratıcı, Çözüm Üreten, Global Cam Merkezi” vizyonu doğrultusunda 1974’ten bu yana sektördeki öncülüğü, birikim ve tecrübesiyle dünya çapında iş ortakları ile birlikte faaliyetlerini sürdüren Cam Merkezi, 8-11 Mart 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen bölgenin en büyük ve prestijli Cam Fuarı Avrasya Cam 2017’de yerini aldı.

 

yorglass 64a

Bünyesinde cam ticareti üzerine çalışan Yorsan, dekoratif cam üretimi yapan Yorglas ve beyaz eşya sektöründe soğutucu ve fırın camları için hizmet veren Yorim olmak üzere 3 markayı barındıran Cam Merkezi, fuarda en yeni çözüm ve teknolojilerini ziyaretçileri ile buluşturdu.

Gülfem Yorgancılar PERÇİN, Cam Merkezi İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, fuar stantlarını ziyaretimizde şunları söyledi: “Hizmet verdiği tüm sektörlerde yakın ilişkiler kurarak, tedarik zincirindeki küresel deneyimini en ayrıcalıklı müşteri deneyimine dönüştürmeyi hedefleyen Cam Merkezi olarak; sektörümüzdeki tüm alanlara dokunmayı hedefliyoruz. Aynı hafta içerisinde hem Düsseldorf’ta Euroshop Fuarı’ndaydık, hem de İstanbul’da Avrasya Cam’da paydaşlarımızla bir araya geldik.”

Avrasya Cam 2017 Hedefimiz Cam’ın Merkezi Olmak

Önceliği müşteri memnuniyeti ile değer yaratmak olan Cam Merkezi A.Ş. dünya camlarının buluştuğu bir merkez olma özelliği ile fark yaratıyor.

Müşterileri için sadece bir cam tedarikçisi değil; bir çözüm ortağı olmayı hedefleyen Cam Merkezi Yorsan, 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında geçekleşen Avrasya Cam Fuarı’ndaki standında iş ortakları ile bir araya geldi.

Gülfem Yorgancılar PERÇİN: “Sektörün nabzı burada atıyor. 43 yıldır bu sektörde hizmet veriyoruz. Sektörün trendlerini yakından takip eden ve sunduğu tüm çözümlerin sürdürülebilir kalkınma ilkeleriyle tutarlı olmasını sağlayan ve bu sayede sürekli büyüyen, sektörün köklü iş ortağı olarak, aynı hafta içerisinde iki farklı ülkede tüm paydaşlarımızla yeniden buluşmaktan büyük mutluluk duyduk” dedi

Dekoratif Camda Yenilikçiliğin Adresi Yine Yorglas Oldu

Fuarda uzun yıllardır sektörde hizmet veriyor olmanın getirdiği köklü iş ilişkileri ile birçok müşteri ve iş ortağını standında ağırlayan Cam Merkezi, dekoratif camda yeniliğin adresi oldu. 

Kalitesi ve estetik dokunuşu ile sektörde yerini sağlamlaştırmış Yorglas mat ve dekoratif camları, farklı bir üretim tekniği ile çift taraflı kullanıma uygun seçenekleri sergilendi.

2016 yılında bu çok özel serisi için tasarlanmış yeni desenler, Ofis, Mutfak, Banyo, Ev mobilyaları, vb. iç ve dış uygulamalarda kolaylıkla kullanabilecek sektörün en kaliteli ve estetik dokunuşlu ürünleri olmakla birlikte; bu özel tasarımlar ayrıca kullanıcılarının yaşam alanlarına derinlik katacaktır.

Yorglas Karbon Ayak İzi Sertifikası ile Çevrecilikte Fark Yarattı

2008 yılında yenilenen üretim hatlarından sonra kendisine koyduğu sıfır kirlilik hedefine odaklanan Cam Merkezi Yorglas uzun, özverili bir Ar-Ge sürecinin ardından geliştirmiş olduğu arıtma tesisini hayata geçirmişti. Bu bağlamda sıvı, katı ve gaz fazlarında “sıfır kirlilik” ilkesiyle çalışan arıtma tesisi ile Türkiye ve dünyada bir ilke imza atmış ve Ege Bölgesi Sanayi Odası tarafından düzenlenen 2010 yılı EBSO Çevre Ödülleri kapsamında, Çevre (Altın) Ödülü kazanmanın gururunu yaşamıştı.

Sektörüne yön veren öncü kimliğiyle çevreye uyumlu üretim ve geliştirme çalışmaları yürüten Cam Merkezi Yorglas, dünyada ve Türkiye’de mikro aşındırıcılı dekor ve mat üretimi yapan firmalar arasında ‘Karbon Ayak İzi’ belgesini alan ilk firma olarak çevre duyarlılığında fark yaratmaya devam ediyor.

Cam Merkezi (glass center) Took its Place at Eurasia Glass

Cam Merkezi (glass center) which continues being the leader in the sectors in line with their vision “Fast, Creative, Solution provider, Global Glass Center” since 1974 and which carries out their operations together with their worldwide business partners, with their know-how and expertise, has taken their place at Eurasia Glass 2017, which is the biggest and most prestigious Glass Fair in the region, that was realized at Tuyap Exhibition and Congress Center between 8th and 11th of March,2017.

Powered by OrdaSoft!