yilmaz makina logoYılmaz Makine 41. Yıl Etkinliklerini Gerçekleştirdi

Avrasya Pencere ve Almanya Fensterbau Frontale fularlarına katılım sağlayan Yılmaz Makine, eş zamanlı olarak 41. Yıl Etkinliklerini Gerçekleştirdi. Yılmaz Makine, Geleneksel İstanbul Buluşmaları’nın 4.sünü Avrasya Pencere 2018 Fuarı’na eş zamanlı olarak 7 Mart 2018 Çarşamba günü Double Tree by Hilton Otel’de gerçekleştirdi.

yılmazmakina 2

Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah YILMAZ’ın konuşması ile başlayan program farklı kategorilerde bayi ödülleri ile son buldu. Yılmaz Makine tüm bayilerini bir arada topladığı etkinlikte “Daima İleri” diyerek iş ortaklarıyla keyifli saatler geçirdi.

Etkinlik sonrasında Avrasya 2018 Fuar alanında bayileri ve fuar ziyaretçilerini farklı bir sürpriz ile standında ağırlayan Yılmaz Makine, 5 Eksen Alüminyum Profil İşleme Merkezi’ni yeni yüzüyle tanıttı.

Tüm ziyaretçilerin ilgi odağı olan ve beğeni toplayan 5 Eksenli Alüminyum Profil İşleme Merkezi fuar süresince yoğun talep gördü.

Yılmaz Makine, İstanbul’daki fuarın ardından Almanya Nürnberg’de gerçekleşen Fensterbau Frontale Fuarı’nda ziyaretçileri ağırlamaya devam etti. Sektörün en büyük fuarlarından biri olan Fensterbau Frontale Fuarı’nda Yılmaz Makine’nin teknolojik modellerine ilgi büyüktü.

Yılmaz Makine Performed Its 41st Anniversary Activities

Having participated in the Eurasia Window and German Fensterbau Frontale Fairs, Yılmaz Makine concurrently performed its 41st Anniversary Activities.

 

yılmazmakina 1

Powered by OrdaSoft!