kayapen logoKaya-Pen, Sektör Profesyonelleriyle Buluştu

Faaliyet gösterdiği sektörde eriştiği ulusal başarılarla, uluslararası pazarda lider kuruluşlar arasında olan Kaya-Pen, 7 - 10 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’nda ve ardından 21-24 Mart tarihleri arasında Almanya Nürnberg’te düzenlenen Fensterbau Frontale Fuarı’nda yer alarak sektör profesyonelleriyle bir araya geldi.

 

 

kayapen 1

Ulusal ve uluslararası birçok markaya hizmet veren Kaya-Pen, Avrasya Kapı, Pencere, Cam ve Almanya Fensterbau Frontale Fuarlarında marka temsilcileri ile bir araya gelerek, başarılı fuar organizasyonlarına imzasını attı. Dünyadaki değişime uyum sağlamak ve kaliteli ürünler üretebilmek için araştırmalarına hız kesmeden devam eden ve kaliteli ürünleri piyasaya uygun şartlarda sunarak sektöründe lider firmalar arasında olan Kaya-Pen, ürün gruplarının tanıtıldığı stantlarında sektör temsilcilerini ağırladı. Sektörde edindiği bilgi, tecrübe ve kalite anlayışı ile tercih edilen bir firma haline gelen Kaya-Pen; yüksek kapasite, modern üretim ve sevkiyat süreci ile Türkiye’nin lider PVC aksesuarları üreticileri arasında yerini aldı.

Kaya-Pen got together with the Sector’s Professionals

Known to be one of the leader corporations in the international market, on the basis of the accomplishments it has gained at national level, Kaya-Pen participated in the Eurasia Door, Window and Glass Fair held at Tüyap Fair and Congress Center between March 7-10, and then in the Fensterbau Frontale Fair held in Nürnberg, Germany between March 21-24, and found the opportunity to get together with the sector’s professionals therein.

kayapen 2

kayapen 3

Powered by OrdaSoft!