rehau logoRehau, Fuarlarla Gücüne Güç Katıyor

Özel projelendirmelerle hayalleri gerçeğe dönüştüren Rehau, 7 - 10 Mart tarihleri arasında düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’na ve 21 - 24 Mart tarihleri arasında Almanya’da düzenlenen Fensterbau Frontale fuarlarına katıldı. Yapı sektöründe inovatif ürünler geliştiren Rehau, her iki fuarda da katılımcılardan büyük ilgi gördü.

 

 

rehau 2

rehau 1

Rehau’dan Enerji Verimliliğine Odaklanan Çözümler

Dünyanın 50 ülkesinde yaklaşık 170 lokasyonu ile faaliyet gösteren uluslararası bir işletme olan Rehau, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7-10 Mart tarihleri arasında gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’na katıldı. Rehau fuarda enerji verimliliğine odaklanan çözümleriyle fark yarattı. 70.000’in üstünde ziyaretçiyi ağırlayan fuarda, Rehau standı hem yurtiçinden, hem yurtdışından gelen misafirler tarafından büyük ilgi gördü. Rehau ekibi, kendi stantında düzenlediği fuar kokteylinde katılımcılar ve davetli sektör paydaşları ile bir araya geldi. Rehau Pencere Bölümü Satış Direktörü İnanç TÜZÜNER, sektörde kalite odaklı, hem satış hem satış sonrası servislere önem veren bir anlayışın hakim olmaya başladığını söyleyerek; “Avrasya Pencere Fuarıda, bu bilinçli ve sağlıklı büyüme trendine katkı sağlayan bir platformu tüm sektör oyuncularına sunuyor” dedi.

Rehau, Nürnberg Fensterbau Frontale Fuarındaydı

Rehau, Almanya’nın Nürnberg şehrinde 21 – 24 Mart tarihleri arasında yapılan Fensterbau Frontale Fuarı’na bu yıl da katılım gösterdi. Fuarda Rehau, bünyesinde bulunan ve global arenada satışı yapılan tüm profil serilerini sergiledi. Var olan iş ortaklarının, bayilerinin, dostlarının ve Rehau’ya ilgi duyan, Rehau ile iş ilişkisi kurmak isteyenlerin katıldığı fuar kokteyli düzenleyen Rehau’ya ilgi büyüktü.

Rehau Gaining Strength From Fairs

Making dreams come true with its special project designs, Rehau attended the Eurasia Window Fair, held between March 7th and 10th, and the German Fensterbau Frontale fairs held between March 21st and 24th. As being the developer of innovative products in the construction sector, Rehau received a great deal of interest from the guests of both fairs.

Powered by OrdaSoft!