pimapen logoKadıköy Anadolu Lisesi’nde Pimapen Maker Odası Açıldı

PVC sektöründe pencereye adını veren Pimapen, Türkiye’nin saygın eğitim kurumlarından Kadıköy Anadolu Lisesi’ndeki Pimapen Maker Odasına destek oldu.

 

 

PVC sektöründe pencereye adını veren Pimapen, gerçekleştirdiği ilkler ve üretimde attığı teknolojik adımlarla Türkiye’nin saygın eğitim kurumları arasında yer alan Kadıköy Anadolu Lisesi’ne sosyal sorumluluk kapsamında destek oldu.

Topluma, geleceğe ve üretime değer yaratacak girişimlerin adresi olan Pimapen Maker Odası’nın açılışı Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa ÖZARSLAN tarafından okul yönetimi, okul aile birliği ve Pimapen Bölge Satış Müdürü Koray ATİS’in katılımıyla gerçekleşti. Açılışa özel 3 boyutlu yazıcıdan çıkarılan anahtarlıklar katılımcı ve ziyaretçilere hediye olarak verildi. Okul yönetiminin teşvikiyle planlanan birçok projeye ev sahipliği yapacak olan Pimapen Maker Odası, öğrenciler tarafından heyecanla karşılandı.

Pimapen Maker Room Was Opened In Kadıköy Anadolu High School

Pimapen, which gave its name to the window in the PVC sector, sponsored Pimapen Maker Room in Kadıköy Anadolu High School, one of Turkey’s prestigious educational institutions.

 

pimapen 71a

pimapen 71d

Powered by OrdaSoft!