vorne2Vorne, İftar Yemeğinde Mutluluk Dağıttı

Vorne İleri Pencere Kapı Sistemleri A.Ş. 10 Haziran Pazar günü düzenlediği iftar yemeği ile Türkiye bayileri ve fabrika çalışanlarını bir araya getirerek Ramazan Ayı’nın bereketini ve mutluluğunu paylaştı.

 

Polat Renaissance Otel’de gerçekleşen iftar yemeği Kadir gecesi olması sebebiyle ünlü Hoca Selman OKUMUŞ tarafından okunan Kuran ile iftar öncesi dualarla birlikte açıldı. Misafirler, tasavvuf müziği eşliğinde yemeklerini yedikten sonra semazenlerin sema gösterisini izlediler. Gecenin ilerleyen saatlerinde uzun yıllar Vorne ailesinde bulunan personellerini onurlandırmak için 10 yılın aşkın süredir çalışan kişilere teşekkür belgelerini İleri Pencere Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Nagehan DEMİR ve Vorne yönetim kadrosu bizzat sundu. Kısa bir hoş geldiniz konuşması da yapan Nagehan DEMİR Vorne’nin başarısının altında çalışanlarının ve ekibinin bulunduğunu belirterek bu gecenin Vorne ailesi için çok daha özel olduğunu vurguladı.

Gecenin sunucusu ünlü Radyocu Berkay ACAR konukların arasına karışarak ve onlarla sohbet ederek konuklara eğlenceli dakikalar yaşattı ve konuklardan bazılarının sahneye çıkararak yeteneklerini sergilemesini sağladı.

Çıkışta Vorne’nin özel olarak hazırlattığı hediyeleri alan konuklar böyle bir gecede olmanın mutluluğu eşliğinde otelden ayrıldılar.

 

worne 71a

worne 71b

Powered by OrdaSoft!