pagderPlastik Sektörü “Selçuk GÜLSÜN” İle Gülecek

Yarım asra dayanan köklü geçmişi ile ülkemizin en deneyimli iş dünyası örgütlerinden olan Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) 37. Olağan Genel Kurulu Toplantısı’nı İstanbul’da gerçekleştirdi.

 

 

 

 

pagder 71a

PAGDER’in 37. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Denetim Kurulu Üyeleri’nin seçildiği, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Sayın Şekib AVDAGİÇ ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Başkanı Sayın Adil PELİSTER’in de katılımları ile gerçekleşen toplantıda; plastik sanayicileri ve sivil toplum kuruluşlarının ortak sesi yeni petrokimya tesislerinin ivedilikle hayata geçirilmesi oldu.

Hayata geçirilmesinde öncü olan Türkiye’nin ilk plastik ihtisas özel organize sanayi bölgesi PAGDER ASLAN OSB, tarihinin en geniş kitleye hitap eden sosyal sorumluluk projesi Yuvaya Dönüşen Plastikler ile adından son yıllarda sıkça söz ettiren PAGDER yeni yönetim dönemine Selçuk GÜLSÜN ile ‘merhaba’ dedi. 3 yıl boyunca Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Reha GÜR, “başkanlık bayrağını” gerçekleştirilen genel kurul toplantısı sonucu Selçuk GÜLSÜN’e teslim etti.

Genel kurul toplantısında yapılan oylama sonucunda oy birliği ile yönetim kurulu başkanı seçilen Selçuk GÜLSÜN yaptığı teşekkür konuşmasında, PAGDER’i 2018-2021 döneminde daha sağlam temelleri olan, kendi imkanları ile geleceğini garanti altına almış bir kurum noktasına getirme hedefiyle çalışacaklarını söylerken, “Önceki dönemlerden gelen kıymetli değerler ile bu dönem önemli adımlar atacağız” dedi.

Plastics Industry will with “Selçuk GÜLSÜN”

Based on a half-century-rooted past, one of our country’s most experienced business world organizations, the Plastic Industry Association (PAGDER) Has held the 37th Ordinary General Assembly in Istanbul.

 

pagder 71b

pagder 71c

Powered by OrdaSoft!