pimapen logoPimapen, Mimarlar Haftası Etkinliklerinin Ana Sponsoru Oldu

İnovatif ürünleri ile PVC sektörünün lider markası Pimapen, İzmir Mimarlık Merkezi’nde 1-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Mimarlık Haftası etkinliklerinin ana sponsor oldu.

 

 

pimapen 73a

Türkiye’nin pencereye adını veren, inovatif ürünleri ile öne çıkan lider markası Pimapen, İzmir Mimarlar Odası’nın düzenlediği Mimarlık Haftası etkinliklerine, 3 yıllık geleneği bozmayarak ana sponsor oldu.

Pencereye adını veren Pimapen, İzmir Mimarlık Merkezi’nde bir hafta boyunca süren etkinlikte katılımcıları standında ağırladı. Üstün ses ve ısı yalıtımı özelliklerine sahip olan Pimapen Nirvana ve sürme sistemde eșsiz bir yalıtım performansı sunan Dynamic ürünleri, gelen ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. İlk gün “Lilliputlar İzmir’de”, “Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri” ve “Woodland and Smart Cities” sergilerinin açılışlarının ardından meslekte 30. ve 50. yıl plaketleri verildi. “Mimarlık… Daha İyi Bir Dünya İçin” temasıyla hafta boyunca atölyeler, söyleşiler, geziler, etkinlikler ve paneller devam etti. Mimarlık Haftası 7 Ekim’de Onur AKHUNLAR, Barış ALGA ve Fatih KURUNAZ eşliğinde Dikili teknik gezi ile sona erdi.

Pimapen Becomes Main Sponsor of Architects’ Week Events

Pimapen, the leading brand of the PVC sector with its innovative products, was the main sponsor of the Architecture Week events held in Izmir Architecture Center between 01-07 October.

 

pimapen 73b

Powered by OrdaSoft!