akpurcek logoBatı Karadeniz Yapı ve Mobilya Fuarı’nda Akpürçek PVC Standına Yoğun İlgi

Fuarın en büyük standına sahip olan ve yoğun ilgi gören Akpürçek PVC, 20 - 23 Eylül tarihleri arasında Çaycuma’da düzenlenen Batı Karadeniz 2. Yapı ve Mobilya Fuarı’na katıldı.

 

 

 

 

akpurcek 73a

20 – 23 Eylül tarihleri arasında Çaycuma’da gerçekleşen ve bu sene 3 farklı ticari fuarın bir araya getirilmesiyle büyüyen Batı Karadeniz 2. Yapı ve Mobilya Fuarı’nda, bölgesinin en büyük PVC üretim fabrikası olarak hizmet veren Akpürçek PVC, yeni nesil ve fuara özel ürünlerini tanıttı. Rehau ve Pakpen markalarının bölge bayisi olan Akpürçek PVC yeni nesil PVC ürünleri ile ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

Akpürçek PVC’nin Genel Müdürü Ünsal AKPÜRÇEK,  firmanın 1984 yılına dayanan köklü geçmişine yakışır bir biçimde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydederken neden Rehau ve Pakpen ürünlerini tercih ettiklerinden firmanın gelecek planlarına kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Teknolojik Gelişmeleri Fabrikamıza Entegre Ediyoruz

Akpürçek olarak sektörde hizmet yolculuğuna 1984 yılında başladıklarını ve 1996’dan bu yana Bartın’da hizmet veren bir kuruluş olduklarını belirten Akpürçek PVC Genel Müdürü Ünsal AKPÜRÇEK, “Akpürçek olarak 1996’dan bu yana bölgede hizmet veren bir kuruluşuz.  O yıllarda 200 m² atölyelerde manuel sistemlerle üretim yapıyorduk. 2010 yılında fabrikasyon pencereye geçerek CNC makineleri ve robot sisteminde pencere üretimine başladık. O günden bugüne teknolojiyi kullanarak pencere üretimi gerçekleştiriyoruz ve teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip ederek fabrikamıza entegre ediyoruz. Bu anlamda bölgemizdeki ilk ve tek firmalardan biriyiz” dedi.

İstanbul ve Ankara’ya Üretim Yapıyoruz

Günlük üretim kapasitelerinin Bartın’ın ihtiyacının çok üzerinde olduğunu ve bölge illerinin yanı sıra İstanbul-Ankara gibi illere de üretim yaptıklarını ifade eden Ünsal AKPÜRÇEK, “Yaklaşık dört dönümlük bir alan ve 2.500 m² kapalı alanda 50 personelle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Günlük olarak 30 dairelik üretim kapasitemiz var. Son 5 yıldır Batı Karadeniz’de Düzce, Kastamonu, Zonguldak, Bolu illerine dağıtım ve montaj hizmeti veriyoruz. Üretim kapasitemizi artırmanın yanında bir dünya markası olan Rehau bayiliğimiz ile birlikte nitelikli pencereye geçtikten sonra İstanbul ve Ankara’ya da açıldık. Yerli ve köklü markalarımızdan Pakpen bayiliğimiz ile de gücümüze güç kattık. Son olarak İstanbul’daki bir proje için üretim gerçekleştiriyoruz. Yani Bartın’da üretip İstanbul’a Ankara’ya ve bölge illerimize de hizmet veriyoruz. Bu da Bartın’a katma değer katıyor. Biz Akpürçek olarak Bartın’a değer katan bir firmayız” şeklinde konuştu.

Yaptığımız İşin Arkasında Olmak İçin Varız

Firmanın sürekli kalite, müşteri memnuniyeti ve yeniliğe odaklandığını kaydeden Ünsal AKPÜRÇEK, sürdürülebilir başarının da bu şekilde sağlandığını belirterek, “Sanayicilikte durmaya yer yok. Her dönem yeni yatırımlara yönelmek gerekiyor. Bu hem gelişmek hem de büyümek anlamında çok önemli. Biz firma olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve sürekli kendimizi yeniliyoruz. Orta ve uzun vadede bölgemizde PVC alanında yaptığımız hizmeti farklı kollarla taçlandırmak istiyoruz. Kapasitemizi her daim ileriye taşımak, çalışmadığımız illeri de hizmet ağımıza katmak ve en önemlisi yurtdışına açılmak hedeflerimiz arasında. Sürdürülebilir başarıyı devam ettirmek tabi ki en başlıca hedefimiz. Biz kuruluşumuzdan itibaren yani 1984’ten bu yana yaptığımız işi en iyi şekilde ve en hızlı şekilde yapmak için varız. Yaptığımız işin de her zaman arkasında olmak için varız” İfadelerini kullandı.

Konuşmasını teşekkür ederek sonlandıran Ünsal AKPÜRÇEK “Batı Karadeniz Yapı ve Mobilya Fuarı’ndaki standımızı ziyaret eden Pakpen A.Ş yönetiminden İbrahim TUZA’ya, Pakpen A.Ş Ankara Bölge Müdürü Erdoğan UYSAL’a, Hoppe Genel Müdürü İlker TEOMAN’a, Rehau Ankara Bölge Müdürü Yavuz DİNÇEL’e Rehau Satış Pazarlama Uzmanı Hüseyin KAMAŞOĞLU’na ve uzak yakın demeden Türkiye’nin her bir yerinden gelip bizleri onurlandıran çok değerli dostlarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliriz” dedi.

Intense Interest on Akpürçek PVC Stand at Western Black Sea Building and Furniture Fair

Akpürçek PVC which has attended the Western Black Sea 2nd Building and Furniture Fair which was held in Çaycuma between 20 - 23 September, had the biggest stand of the fair and attracted great interest.

akpurcek 73b

Powered by OrdaSoft!