yilmaz makina logoYılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor

Tüm dünyayı sarsan küresel mali krizin Türkiye’yi etkileyip etkilemediği tartışıladursun, Yılmaz Makine üretime ara vermeksizin personel alımına devam ediyor. Yılmaz Makine yetkilisi konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

 

 

“Ar-Ge’ye önem veren, vizyoner, girişimci, nitelikli, kabiliyetli, meraklı ve araştırmacı insan kaynağının uluslararası bir firma olma yolunda kilit önemde olduğunu biliyoruz. Endüstri 4.0 uygulamalarına adapte olurken kadrolarımızı da bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Kaliteli ürünlerin, nitelikli ve donanımlı elemanlarla hayat bulduğunu aklımızdan çıkarmadan ve başarının, çalışan kalitesi kadar ‘aile ortamından’ da geçtiğinin bilinciyle tüm çalışanlarımıza Yılmaz Makine Ailesi’nin değerli birer ferdi olduklarını hissettiriyoruz. Bu kapsamda pazarın farklı ihtiyaçları ve taleplerini değerlendirip hızlı çözüm üretilebilen dinamik ve profesyonel ekibimize oldukça güveniyoruz. Sektöründe ilkleri gerçekleştiren bir firma olarak makinelerimize otomasyon teknolojilerini uygularken, dünyanın önde gelen markalarıyla çalışıyoruz. Dilovası’ndaki yeni üretim tesisimizde, ‘Akıllı Fabrika’ uygulamaları doğrultusunda uluslararası çaptaki teknoloji partnerlerimizin de desteğiyle entegre, akıllı ve interaktif çözümler geliştirmek için uzun soluklu işbirliği projeleri yürütüyoruz. Bu doğrultuda, internet aracılığıyla özellikle üretim, montaj, elektrik, kalite ve Ar-Ge departmanlarına personel arayışımız halen devam sürüyor.

İhracat, dış ticaret açığının kapatılması ve ülke ekonomisinin büyümesinden, toplumsal kalkınma ve refahın sağlanmasına kadar çeşitli çözümler sunan bir sıçrama tahtası. Bu noktada ise asıl önemli olan yüksek teknolojili, verimli ve kaliteli imalatla dünyaya açılmak. Yılmaz Makine olarak biz, üstlendiğimiz bu sorumluluğun bilinciyle dünyanın 100’den fazla ülkesine makinelerimizi ihraç ediyoruz. Yatırımların artarak sektördeki partnerlerin işbirliklerinin güçlenmesinin, bir bütün olarak Türk sanayisi için bir kaldıraç etkisi yaratacağına inanıyoruz. Bugünün dünyasında lider firmalardan biri olmak için yeni teknolojilerin sunduğu imkânlardan yararlanmanın ötesinde, toplumda ve iş dünyasında gerçekleşen dönüşümler doğrultusunda iş yapış şekillerini ve modellerini de değiştirmek gerekiyor. Söz konusu dönüşümün de firmanın tüm faaliyet alanlarını eksiksiz biçimde kapsaması ve tüm çalışanlarca sahiplenilmesi elzem. Belirli bir düzeye gelmiş olan köklü firmalar, faaliyetleri çerçevesinde kazanç elde etme yanında, ülke ekonomisine katkı sağlama hedefini de gözetir. Yılmaz Makine de bu anlamda 5 kıtada ihracat ağını hızla genişleterek, Türk Makine sektörünün üretim gücünü tüm dünyaya gösteriyor.

Öte yandan, Yılmaz Akademi çatısı altında lise ve üniversite öğrencilerinin staj çalışmaları kapsamında istihdam sağlamayı sorumluluk bilinci haline getirerek, gelecek nesiller için nitelikli personeller yetiştiriyoruz. 40 bin m2 alan üzerinde kurulu, Yeşil Bina Teknolojisiyle inşa edilen üretim tesisimiz; yenilenebilir enerji kullanımı ve çevre dostu üretim teknolojisiyle uluslararası standartlara sahip. Türkiye’de sektörün en büyüğü olan üretim tesisimizde, 175’den fazla tam zamanlı personeliyle üretime ve ihracata ara vermeden tüm hızıyla devam eden Yılmaz Makine, istihdam alanını büyütmek için hedeflerine hızlı adımlarla koşuyor.

Yılmaz Makine Continues Recruiting

While it is being discussed if the financial crisis that shook the whole world has only touched Turkey slightly, Yılmaz Makine continues recruiting without any stops.

 


yilmaz makina 73a

Powered by OrdaSoft!