Ado Grup’un Seçkin Ürünleri İntermob’da Göz Doldurdu

“Dünya’nın Yapı Malzemeleri Üreticisi” olmayı hedefleyen Ado Grup, 13 – 17 Ekim 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İntermob Fuarı’na katıldı. Sektörün dev ve prestijli markalarından Ado Grup, fuar boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerini standında ağırladı.

 

 

 


ado 73a

En kaliteli ürünleri nitelikli bir hizmet anlayışıyla müşterilerine sunan Ado Grup, ürünlerinin çeşitliliği ile dikkat çekti. Mobilya yan sanayi ve aksesuarları sektörlerinin en büyük üreticilerinin buluştuğu İntermob Fuarı’nda Ado Group stantlarına ilgi büyüktü.

Yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçi sayısının gözle görülür oranda arttığı fuarda Ado Grup, ürün alternatifleriyle “dünyanın yapı malzemeleri üreticisi” olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini tüm ziyaretçilere gösterdi. Fuar beklentilerinin çok üstünde bir fuar gerçekleştiğine dikkat çeken Ado Grup yönetimi, stantlarını ziyaret eden misafirlerinin ürün alternatifleriyle çok ilgilenmelerinden ve tüm inovatif gelişmeleri yakından takip etmelerinden memnuniyet duyduklarını bildirdi.

Ado Grup’s Exclusive Products caught the eye at Intermob

Ado Grup, which aims to become the “World’s Construction Materials Manufacturer”, participated in the Intermob Fair organized between 13 - 17 October 2018 at Tüyap Fair and Congress Center. Ado Grup, one of the giant and prestigious brands of the sector, hosted its domestic and foreign visitors at its stand during the fair.

 

ado 73b

Powered by OrdaSoft!