ado logoAdo Grup, Yeni Showroomunda Ziyaretçilerini Ağırlıyor

Dünyanın yapı malzemeleri üreticisi olma hedefi ile sektöründe yeniliklere imza atan Ado Grup’un Pazarlama Şefi Ahmet ARLI’yı Antalya Havalimanı yolu üzerindeki yeni showroomlarında ziyaret ettik.

 

 

ado grup 74a

Dünya çapındaki en son teknolojiler kullanılarak üretimi yapılan ürünleri ile ulusal ve uluslararası piyasada dikkat çeken Ado Grup, PVC pencere ve kapı sistemleri, pvc profil, alüminyum pencere ve kapı sistemleri, ahşap kompozit ve mdf kapı, kapı ve pencere aksesuarları gibi farklı alanlardaki yüksek kaliteli ürünlerini yeni showroomunda misafirleri ile buluşturdu. En kaliteli ürünleri nitelikli bir hizmet anlayışıyla müşterilerine sunan Ado Grup, ürünlerinin çeşitliliği ile dikkat çekti.

Üretim faaliyetlerini 20 yıldır, artan üretim hacmi ve yükselen işgücü sayısı ile Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki entegre tesisleri ile 3 farklı kıtadaki fabrikalarında devam ettiren ADO Grup 62 yıldır aralıksız olarak sektörüne, bölgesine ve Türkiye’ye değer katmaya devam etmektedir.

Ado Grup hosting visitors in the New Showroom

We visited Ahmet ARLI, Marketing Chief of Ado Grup, who are bringing innovations to the sector with the aim of being the worlds’ building material manufacturer, in their new showroom, located on the airport road.

 

ado grup 74b

Powered by OrdaSoft!