vorne2Vorne 2018 Bayi Toplantısı Kıbrıs’ta Gerçekleştirildi

Bu sene 6.’sı düzenlenen Vorne Bayi Toplantısı 15-18 Ekim’de Kıbrıs’ın en güzel bölgelerinden birinde yer alan Limak Deluxe Hotel’de gerçekleştirildi. Yurtiçi bayilerinin katılımıyla geçekleşen ve geriye gelenekselleşmiş senelik Vorne-Bayii buluşmasının en güzel örneklerinden biri olarak anılmaya aday hatıralar bırakan toplantıda keyifli anlar yaşandı.

 

Bayii toplantısının 2. gününde gerçekleştirilen toplantılarda yapılan değerlendirmelerin ardından bayiler ve satış ekibinin yer aldığı ve Bir Dilek Tut Derneği ile ortak yürütülen bir etkinilik yer aldı.

Toplantının 3. gününde gerçekleştirilen Kıbrıs turunda kuruluşu Bronz Çağı sonlarına uzanan Salamis Antik Kenti’nin ardından Magosa şehir merkezinde keyifli bir tur gerçekleştirildi. Kıbrıs gezimizin ikinci bölümünde Venedik Sarayı’nın avlusunda yer alan Namık Kemal Zindanı ve 1298-1312 yılları arasında inşa edilen ve Gotik yapıların en güzel örneklerinden birini oluşturan Aziz Nicholas Katedrali ziyaret edildi. Bu duraklarla sona eren gezimizin ardından gün, Limak Deluxe Hotel’de gerçekleştirilen gala yemeğiyle sonlandırıldı.

Bayiler ile değerli Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı ve keyifli geçen bir toplantının oldukça lezzeti ve eğlenceli finali olarak anılan gala yemeğinde bölge birinci, ikinci ve üçüncülerine plaketlerini Genel Müdür Nagehan DEMİR tarafından takdim edildi.

Vorne held the 2018 Dealers Meeting in Cyprus

Held for the 6th time this year, Vorne Dealers’ Meeting took place in Limak Deluxe Hotel, located in one of the most beatiful places of Cyprus, on 15-18 October. The meeting took place with 34 Turkey-based dealers participation, and the Vorne-Dealer meeting, becoming traditional at this point, left behind many memories to be cherished, and a lot of joyful moments.

 

vorne 74b

vorne 74c

Powered by OrdaSoft!