tremcotremco illbruck BAU Fuarında

tremco illbruck’un Münih’teki BAU 2019 fuar standı mimarlara, plancılara ve ustalara çok tanıdık gelecek tutarlı bir kurgu sunuyor. Ayrı istasyonlarda sırasıyla şu sorular cevaplanıyor: Camların, cephelerin ve ayrı inşaat bölümlerinin detaylı izolasyon planlamasına nasıl başlarım? Hava geçirmezlik ve yangın koruma gereksinimlerini nasıl karşılarım? tremco illbruck’un bana sunduğu yüksek kalite, güvenilir çözümler ve akıllı alternatifler nelerdir?

Ayrıca bu adımlarla son teknoloji ve sorunsuz harç izolasyonu nasıl elde edilir? Köln merkezli yenilikçi üreticinin eşsiz illbruck ve Nullifire markaları, kapsamlı hizmetleri ve mükemmel ürünleriyle 14-19 Ocak 2019 tarihleri arasında BAU fuarında kendini gösterecek. tremco illbruck her zaman olduğu gibi A2.111 standında olacak.

 

tremco 74a

Hazırlıklı bir ekip: Lisa ve Michael. BAU 2019 fuarında da tremco illbruck ürünlerinin ve sistemlerin nasıl kusursuz bir performans sağladığını canlı olarak gösteriyorlar.

Giriş: Detaylı Planlama

İlk istasyonda kusursuz bir uygulama için atılması gereken tüm adımları kapsayan detaylı planlama süreci ele alınıyor. Burada “Yapısal Derz Planlama Takımı” üyeleri yapısal derzlerde özellikle neye dikkat edilmesi gerektiği konusunda önemli ipuçları vermektedir. Bu kapsamda www.bauanschluss.INFO platformunun yanı sıra fuar başlangıcı itibaren www.illbruck.de sayfasında yayınlanacak yeni geliştirilmiş çevrim içi montaj planlama aracı tanıtılmaktadır. Bu araç her yapısal derz için doğru izolasyon çözümünü adım adım gösterir (ihale belgeleri dahil).

Ayrıca günlük rutinde “Yapısal Derz Planlama Takımı” yüksek teknik uzmanlığı sayesinde planlamacılar ile iletişime geçip her bir detayın üstünden geçiyor, ihale belgelerini hazırlıyor ve izotermik hesaplamalar yapıyor.

Ara Durak: AB Bina Yönetmeliğiyle Uyumlu Hava Geçirmezlik

tremco illbruck uzun zamandan beri, 2019 veya 2021’den itibaren zorunlu olacak yeni inşaat yönetmeliğine odaklanıyor. İzolasyon uzmanı bu konuda da gerekli cevapları vermeye yetkindir – hava geçirmezlik ve üflemeli kapı testi (Blower-Door-Test) hakkında daha fazla bilgi için BAU fuarına bekleriz.

Çözümler: Her İnşaat Koşulu İçin Doğru Sistem

tremco illbruck, fuar için en az 42 model bağlantısı hazırladı. Saydam küpler üzerinde ilgili yapısal derz için kullanılan her bir ürün kombinasyonu anlaşılır şekilde gösteriliyor.

Canlı: Doğru Montaj İçin Püf Noktaları

Planlayıcı ve usta doğru montajın nasıl yapılacağını bilmediğinde en iyi ürünler bile bir işe yaramaz. Ziyaretçiler fuar standında her bir ürünün canlı kurulumunu yakından izleyebilir. Fuar sonrası hizmet devam ediyor: Yerinde danışmanlık, örnek kurulum ve tremco illbruck’un TÜV Rheinland ile beraber sunduğu TÜV sertifikalı “Pencere/Kapı Kurulum Şefi” gibi eğitimler.

Yeni: Pasif Yangın Koruması

Şirket, BAU fuarında çelik yapılara yönelik pasif yangın koruması için ileri teknoloji ürün çeşitlerini de tanıttı. “Nullifire” markası kapsamında F120 ve daha yüksek yangın direncine sahip yenilikçi ve yüksek performanslı, yangına dayanıklı kaplamalar sunulmaktadır. Bu özellikler yangın bölmeleri arasında duman ve alev geçirmez derz ürünleri olan Nullifire yangın koruma ürün çeşitlerinde de mevcuttur.                                

AB bina yönetmeliğine uygun hava geçirmezlik teması: Tanıtım evinin içi dumanla dolu olmasına rağmen kusursuz uygulanmış derzler sayesinde dışarıya hiçbir şey sızmıyor.

tremco illbruck at BAU Fair

tremco illbruck’s stand at BAU 2019 fair in Munich is presenting a consistent setup that will be very familiar to planners and masters. Koln-based innovator manufacturer will be showing off on 14-19 January 2019 in BAU Fair with unique illbruck and Nullfire brands, extensive services and perfect products. tremco illbruck, as always, will be on A2.111 stand.

 

tremco 74b

Powered by OrdaSoft!