profine logoprofine, BAU 2019’da

KBE, Kömmerling ve TROCAL markaları ile dünya çapında önde gelen plastik pencere tedarikçilerinden biri olun profine Grup, 4. salon 528 nolu stant ile   BAU 2019’da yerini alacak.

 

 profine, fuarda kapsamlı hizmet sunumuyla birlikte, yenilikçi ürün çözümlerini kapsamlı bir program ile tanıtacak. Sunumun odak noktasını bariyersiz çözümler, geliştirilmiş havalandırma sistemleri ve kapı pencere sistemlerinde yüzey tasarım alternatifleri oluşturacak.

 PremiPlan Plus ile profine, sıfır milimetreye kadar eşik seviyesi ile yüksek konfor sağlayan premium bir bariyersiz eşik sistemi sunuyor. PremiPlan Plus, basit bir eşik sistemi değil; alanında uzman olan teknik çözüm ortakları üreticilerle birlikte geliştirilmiş eksiksiz bir sistemdir. Bu yenilikçi sistem, henüz resmi olarak piyasaya sürülmeden önce ev donatımı ve teknikleri dalında pro-K 2018 ödülüne layık görüldü.

 

profine 74a

Mekan havalandırması konusunda profine, ClimaTec Plus ve ClimaTec 88 ile, bu alandaki mevcut ürün gamını geliştirmiş ve böylelikle 76 ve 88 mm taban genişliğindeki ana sistemleri ile birlikte kullanılabilecek iki yeni pencere havalandırma uygulamasını kullanıma sunmuştur.

profine, bireysel ve kişiye özel renk taleplerini, büyük bir çeşitlilik sumumuyla karşılamaktadır: Yenilikçi yüzey teknolojisi proCoverTec’ten folyo kaplamaya ve alternatifli alüminyum kapak sistemlerine kadar, çok sayıda seçenek, kullanıcıların tercihine sunulmaktadır.

Sürme sistemler de yeni trendler arasında yer alıyor. Bu alanda profine, sağlam, etkili ve çok yönlü sürme pencere ve kapı sistemi olan PremiSlide 76’yı sunar.

Yönetici ortağımız Dr.Peter MROSİK, Münih fuarına yönelik olarak şunları söyledi: “Sistemsel yeterliliği bütünsel olarak görüyoruz ve bu sektör katılımcıları için kendimizi yetkili olarak görüyoruz. Bu nedenle yenilikçi ürünlerin yanı sıra sektördeki farklı hedef gruplarına yönelik hizmetlerimize de öncelik vermeyi amaçlıyoruz.”

profine at BAU 2019

Profine Group, one of the leading plastic window suppliers worldwide with KBE, Kömmerling and TROCAL brands, will take place at BAU 2019 with its 4. hall 528 stand number.

Powered by OrdaSoft!