yapipen group 2 logoYapıpen Group, Yapex Fuarı’na İmzasını Attı

Üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajı yaratan Yapıpen Group, 14-17 Kasım tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Yapex Fuarı’na katıldı.

 

 

yapipen 74a

14-17 Kasım tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen YAPEX Fuarı’nda, sektörde kullanılan ürünleriyle tüm çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren Yapıpen Group standına ilgi büyüktü. Başarılı bir fuar organizasyonu geçirdiklerini belirten Yapıpen Şirketler Grubu Genel Müdürü Bayram Ali YÜKSEL, fuar sonunda yaptığı açıklamada “Antalya’da yapılan bu fuarda bir Antalya firması her zamanki gibi yerimizi aldık. Antalya’yı temsilen dokuz yıldır katıldığımız fuarda verimli görüşmeler sağladık. Sudan, Cezayir, Bosna gibi uluslararası ziyaretçiler ile ihracat pazarımıza bir ülke daha katarak güzel geçen bir fuarı da sonlandırmış bulunmaktayız. Ar-Ge çalışmaları biten yeni ürünümüzle de PVC sektöründe çağ açacağımızı eklemek isterim” dedi.

Yurtiçi ve yurtdışında markaları tanınan, yurt içinde 7 bölgede bayilik ve distribütörlükleri bulunan Yapıpen Group; kapı, pencere, panjur ve hazır doğrama konusunda yaptığı yatırımlar ile sektörde yerini almış, yurtdışında 6 ülkede ihracat pazarını oluşturmuş bir firmadır.

Yapıpen Group sign on the Yapex Fair

Yapıpen Group, which has created a strong brand image with superior service and product quality, participated in Yapex Fair held in Antalya between 14-17 November.

 

yapipen 74b

Powered by OrdaSoft!