winsa logoPencere Fuarı’nın Yıldızı Lotus Eksenel Sürme Sistemi Oldu

Avrasya Pencere Fuarı, 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar merkezinde düzenlendi. Sektöründe öncü ve yenilikçi kimliğiyle öne çıkan Winsa PVC Pencere Kapı Panjur Sistemleri, yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerini ağırladı.

 

 

winsa 76a

Winsa’nın yeni eksenel sürme sistemi Lotus, ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgi gördü. Basit sürme sistemler arasında çalışma fonksiyonu ile benzersiz olan Lotus; modern, estetik ve sade bir tasarıma sahiptir. Düşük kasa-kanat profili yüksekliğiyle kullanıcılarına daha fazla manzara, daha aydınlık ve ferah yaşam alanları sunmaktadır.

Ayrıca 120 mm genişliğinde Dorado Gold Ultra Kasa ve yeni statik orta kayıt profili kullanılarak 4.000 mm x 3.050 mm ölçülerindeki doğrama stantta yer aldı. Yüksek katlardaki rüzgar yüküne karşı üstün mukavemet sağlayan füme renkli camlı, kül siyahı doğrama Lotus’tan sonra bir diğer ilgi odağı oldu.

Stantta Lotus’un yanı sıra benzersiz ısı ve ses yalıtımı sağlayan, ödüllü, 90 mm profil genişliğine sahip Revotech Gold sistemi ve motorlu, uzaktan kumandalı Winstor panjur sergilendi.

Son kullanıcıya kolay kullanım, yüksek yalıtım ve geniş manzara sunan, 3.200 mm x 2.150 ölçülerinde, vizon renkli, Comfort Slide ve 5.000 mm x 2.500 ölçülerindeki Panorama HS 76 sürme sistemleri de ziyaretçiler tarafından beğeniyle inceledi.

Winsa, ayrıca yeni tasarım pencere kollarını ve pencerelerde güvenlik sağlayan vasistas öncelikli çift açılım donanımını bayilerine ve ziyaretçilerine tanıttı.

Lotus Axial Sliding System Becomes Star of Window Fair

Eurasia Window Fair was held in TUYAP Beylikduzu Fair Center between 6-9 March 2019. Winsa PVC Window Door Shutter Systems, which stand out with its pioneering and innovative identity in its sector, hosted its domestic and foreign visitors.

winsa 76b

Powered by OrdaSoft!