pimapen logoYenilikçi Tasarım Çizgisine Sahip Pimapen Standı Avrasya Pencere Fuarında Dikkat Çekti

PVC sektörünün kurucusu Pimapen, Tüyap’ta 06 – 09 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşen 20. Uluslararası Avrasya Pencere Fuarı’nda tüketici, paydaş ve iş ortaklarını ağırladı.

 

 

 

pimapen 76a

Pencereye adını veren Pimapen, yurtiçi ve yurtdışından ziyaretçilerini ağırladığı fuarda enerji verimliliğinin üstün penceresi Nirvana, yüksek katlardaki rüzgar yüküne karşı üstün mukavemet sağlayan Carisma, kullanım kolaylığı ile dikkat çeken Dynamic Sürme, kesintisiz görüş ve manzara imkanı sunan Infınıty/Heibesiebe ve modern çizgisiyle Albatros Sürme sistemlerini sergiledi.

Çocuklar ve yaşlılar için güvenli çift açılım sağlayan Pimapen donanım sistemlerinden olan Open- Safe’in iş ortaklarına ve ziyaretçilerine tanıttı.Ar-Ge faaliyetlerine önem verdiğini, pazarın değişen ve gelişen yüzüne uygun çözümler sunduğunu gösteren Pimapen sergilediği ürünler ile ilgi topladı.

Pimapen Booth drew Great Interest at the Eurasian Window Fair with Its Innovative Design Line

As being the founder of the PVC sector, Pimapen hosted the consumers, stakeholders, and business associates at the 20. International Eurasian Window Fair, held at TÜYAP between 06-09.03.2019.

 

pimapen 76b

Powered by OrdaSoft!