fornax logoFornax, 2019 Avrasya Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

20. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı olan Avrasya Fuarı 2019’da, Yelken Kalıp Pencere & Kapı Aksesuarları ve Metal Sanayi Tic. A.Ş. / Fornax’ın standına ilgi büyüktü.

 

 

 

yelken kalip fornax 76 a

Sektörde öncü marka olma hedefiyle standardizasyon ve Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren, bununla beraber insan kaynakları değerlendirmeleri ve eğitim faaliyetlerini ön planda tutan Yelken Kalıp Pencere & Kapı Aksesuarları ve Metal Sanayi Tic. A.Ş Fornax, bu yıl 20.si düzenlenen Avrasya Fuarına katıldı.

Fuarda görüşlerini dile getiren Fornax Satış ve Pazarlama departmanından M. Rüştü KÖSEOĞLU; “Avrasya Fuarı firmamız açısından çok faydalı ve dolu geçti, önceki yıllara oranla ağırladığımız müşterilerimiz, kurduğumuz yeni bağlantılar hayli artış gösterdi. Fabrikamızın fuara 5 km mesafede olması sebebiyle düzenli olarak yaptığımız fabrika gezilerimizde misafirlerimiz üretimi, Ar-Ge’yi, depoyu yerinde görme fırsatı bulmuş ve son teknoloji otomasyon sistemlerimizin çalışmalarını bizzat görerek çağımızın gereksinimlerine ne kadar hızlı ve kaliteli cevap verebildiğimizi inceleme fırsatı bulmuşlardır”

“Ayrıca buradan duyurmak isterim ki 18-22 Haziran tarihlerinde yapılacak olan 42. Yapı Fuarı’nda hem 7. Salon’da hem de açık alanda girişin tam karşısında katılım sağlayacağız. Bu yıl diğer yıllara oranla Avrasya Pencere Fuarı’na katılım daha iyi olduğu ve bunun sebebinin ise dünyada kalitenin Türk mallarından da sağlanabildiği görüşünün artış göstermesidir. Markamızın ülkemizde sektörün öncülüğü ipini göğüslemiş olmasının verdiği bilinçle her adımını kalite, sürdürülebilirlik ve güvenlik ilkeleriyle atmaya devam edecektir.” Dedi.

Fornax, yurtiçi ve yurtdışı iş ortaklarıyla bir araya gelmek için her yıl düzenlediği geleneksel akşam yemeği etkinliğini bu sene 7 Mart gecesi gerçekleştirdi. Bu güzel geceyi plaket sunumuyla taçlandıran firma, misafirlerinin yüksek beğenisini topladı. Kapı pencere sektöründe ulusal ve uluslararası mecraya markasını ve Türk malını taşıyan Fornax bu haklı gururu misafirleriyle paylaştı.

Fornax Drew A Great Deal of Attention at Eurasia Fair

The booth of Yelken Kalıp Pencere & Kapı Aksesuarları Ve Metal Sanayi Tic. A.Ş./ Fornax drew a great deal of attention at the 20. Eurasian International Fair of Windows, Shutters, Front Systems & Accessories, Profiles, Production Technologies & Machines, Insulation Materials, Raw Materials, and Supplementary Products.

 

yelken kalip fornax 76 b

yelken kalip fornax 76 c

 

Powered by OrdaSoft!