tremcotremco illbruck, Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuar’ında Ziyaretçilerini Ağırladı

Daha iyi binalar için sızdırmazlık, bağlantı ve kaplama, strüktürel cam ve cephe çözümleri üreten tremco illbruck, yüksek kalite ve teknolojiye sahip ürünlerini tanıtmak için 6-9 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Avrasya Bölgesi’nin alanında en büyük ve prestijli olan 20. Uluslararası Kapı, Pencere, Cam Fuar’ında 14. Salon 1404 No’lu standında birçok ülkeden ziyaretçilerini ağırladı.

 

 

tremco 58b

60 Yılı aşkın marka başarısı ile iş ortaklarına cephe izolasyonu, pasif yangın koruma, ısı ve strüktürel cam ve sızdırmazlık çözümleri sunan tremco illbruck; tremco, illbruck ve nullifire markaları ve profesyonel satış kadrosuyla bu yıl da fuarın en çok ilgi gören stantları arasında yer aldı.

Farklı cephe türlerinde yalıtım ve sızdırmazlık için yüksek performanslı ürünleriyle öne çıkan illbruck markasının rüzgar ve yağmura karşı yüksek oranda izolasyon sağlayan, yüksek kalite ve devamlılık garantili ürünü TP600-Şişen Bant; satış ekibinin anlatımı ve ürün uygulama videolarıyla dikkatleri çekti. Yeni nesil cam ve giydirme pazarına yönelik geniş ürün yelpazesi ve sızdırmazlık sistemlerinde 35 yıllık deneyimiyle tremco, Strüktürel Cephe Silikonu olan SG200 gibi birçok ürünün ziyaretçi ile buluşmasını sağladı.

Amerika, Asya, Orta Doğu ve Avrupa’da 90’ı aşkın ülkede, toplam 1100 kişilik ekibiyle yüksek kalitede çözümler üretmeye devam eden tremco illbruck, global bir şirket olmanın ayrıcalığı ve özgüveni ile piyasa trendlerini yakından takip ederek başarılı yolculuğuna devam ediyor.

tremco illbruck hosted Eurasia Gate, Window and Glass Fair

Tremco illbruck, which produces sealing, connection and coating, structural glass and facade solutions for better buildings, hosted many visitors from various countries, to introduce its products with high quality and technology at 20th International Door, Window and Glass Fair which is the biggest and prestigious area of Eurasia Region in TUYAP Fair and Congress Center between 6-9 March, in 14th Hall No. 1404 stand.

 

tremco 58a

Powered by OrdaSoft!