ozcelik makine logoÖzçelik Makine Avrasya Pencere Fuarı’nda Büyük İlgi Gördü

6- 9 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Avrasya Pencere Fuarı’nda sergilenen makinelerimiz profesyonel fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü. Alanında bölgenin en prestijli ve dünyanın en büyük ikinci ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam 2019 Fuarı 06- 09 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 60’ı aşkın ülkenin sektör profesyonellerini bir araya getiren fuar beklentilerin üzerinde tamamlandı.

 

ozcelik makine 76a

Özçelik Makine fuara özel olarak geliştirdiği; endüstriyel ve standartların dışında farklı profiller üzerinde özel işlemler yapan makinası GARNET 5 EKSEN’in yanı sıra dünya otomasyon şampiyonu FANUC’la yapacağı iş ortaklığının da lansmanını yaparak ziyaretçileri ve müşterilerini heyecanlandırdı. 5 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihraç gerçekleştirerek yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da geniş satış ağına sahip olan Özçelik Makine FANUC ile müşterilerine daha hızlı servis desteği sunarak kullanıcılarına en üst seviyede verim yaşatmaya odaklanıyor.

Yurtiçi sektörünün en önemli etkinliklerinden birini başarıyla tamamlamanın verdiği mutluluğu paylaşan Özçelik Makina Genel Müdürü Hasan ÖZÇELİK devamında “Her yıl binlerce sektör profesyonelini bir araya getiren önemli aracılardan biri olan Avrasya Pencere Fuarı Özçelik Makina adına verimli geçti. Yurtiçinden olduğu kadar yurtdışından da birçok bayi ve müşterilerimiz ziyaretimize geldi. Fuar, hem var olan ticari ilişkilerimizi güçlendirmek hem de yeni potansiyel müşterilerimizle tanışmak için harika bir atmosfere sahipti. Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuara özel olarak tasarladığımız yeni bir makine olan GARNET X5’in (5 EKSEN) yanı sıra revize edilen makinelerimizi de müşterilerimizin beğenisine sunduk ve olumlu-olumsuz geri bildirimleri yerinde alma şansı yakaladık. Ayrıca fuar esnasında FANUC’la yapacağımız iş birliğini sektör kullanıcılarına birinci ağızdan duyurmak bizim için önemliydi. Sektör profesyonelleri tarafından çok güzel tepkiler aldık. Bu iş birliği aracılığıyla sektörümüze geniş bir pencere açacağımıza inancımız tam.

Genel olarak fuar boyunca makinalarımızı en iyi şekilde tanıttık ve fuardaki en önemli hedeflerimiz arasında bulunan uluslararası müşteri bağlantılarını hem güçlendirdik hem de yeni bağlantılar ile pazar payımızı genişletme imkânı yakaladık. Bu bağlantıların yılın geri kalanında bayrağımızı dalgalandıracak pazarlar olabilmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

Özçelik Makina fuar boyunca standında: Endüstriyel ve standartların dışında farklı profiller üzerinde özel işlemler yapmak için geliştirdiğimiz yeni makinamız GARNET X5 GARNET 5 EKSEN), Alüminyum ve PVC profillerin freze, su tahliye kanalı açma, delme, markalama, kertme işlemlerini bir arada yapan 4 eksenli CNC işleme merkezi olan GARNET XS4, farklı açı ve kalınlıklarda alüminyum, ahşap ve PVC profilleri kesmek için ideal bir tasarıma sahip olan GEMINI – V SA, birbirinden bağımsız olarak çalışabilen üniteleri sayesinde en az zamanda en yüksek verimi elde edebilmek için tasarlanan ALCOR – II C, birbirinden bağımsız 4 adet fan soğutmalı spindle motor kapasitesi ve 2,5 saniyede takım değiştirebilme özelliği sayesinde kaybolan zamanı en aza indiren LEPUS – II, alüminyum ve PVC profillerin seri ve hassas kesim işlemlerinde kullanılan LEOplus, yatay ve dikey mengenelere sahip olan ve 3 farklı kademedeki susta ucu tasarımı sayesinde farklı ebatta işleme yapabilme imkânı sağlayan GALAXY – IV gibi kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplayan makinaları fuar ziyaretçilerine sundu.

Özçelik Machinery Drew a Great Deal of Interest at Eurasia Window Fair

Our machines exhibited at Eurasia Window Fair, which was held at TÜYAP Fair & Congress Center on 06-09.03.2019 drew a great deal of interest of the professional guests of the fair.

 

Powered by OrdaSoft!