akkuzu aluminyumWinsa Bayisi Akkuzu Alüminyum Şanlıurfa Yapı Fuarı’na Katıldı

Winsa Şanlıurfa bayisi Akkuzu Alüminyum, bu yıl 7.’si gerçekleştirilen Şanlıurfa Yapı İnşaat ve Dekorasyon Fuarı’na katıldı. 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda Akkuzu Alüminyum, 160 m²’lik standında ziyaretçilerini ağırladı.

 

 

akkuzu aluminyum 76a

Şanlıurfa Valisi Abdullah ERİN ve il protokolünün ziyaret ettiği Akkuzu Alüminyum standında sergilenen Winsa ürünleri beğeniyle incelendi.

Fuarda katılımcılardan en yoğun ilgiyi Winsa’nın yeni eksenel sürme sistemi Lotus gördü. Modern, estetik ve sade bir tasarıma sahip Lotus, basit sürme sistemler arasında çalışma fonksiyonu ile benzersizdir. Düşük kasa-kanat profili yüksekliğiyle kullanıcılarına daha fazla manzara, daha aydınlık ve ferah yaşam alanları sunmaktadır.

Stantta ayrıca 120 mm genişliğinde Dorado Gold Ultra Kasa ve yeni statik orta kayıt profili kullanılarak 4.000 mm x 3.050 mm ölçülerindeki doğrama yer aldı.

Benzersiz ısı ve ses yalıtımı sağlayan, ödüllü, 90 mm profil genişliğine sahip Revotech Gold sistemi ve motorlu, uzaktan kumandalı Winstor panjur, 3.200 mm x 2.150 ölçülerinde, vizon renkli, Comfort Slide ve 5.000 mm x 2.500 ölçülerindeki Panorama HS 76 sürme sistemleri de ziyaretçiler tarafından beğeniyle inceledi.

Akkuzu Aluminum Winsa Dealer, Participated in Şanlıurfa Construction Fair

Akkuzu Aluminum Winsa Sanliurfa dealer, participated in the of the Şanlıurfa Building Construction and Decoration Fair which organized of 7th. Akkuzu Aluminum hosted its visitors at its 160 m² booth in the fair held at Sanliurfa Fair Center between 11-14 April 2019.

 

akkuzu aluminyum 76b

Powered by OrdaSoft!