yilmaz makina logoYılmaz Makine’nin Avrasya Pencere Fuarı’ndaki Standına Yoğun İlgi

2019 yılı itibariyle 42. yılını kutlayan Yılmaz Makine, 6-9 Mart tarihleri arasında bayi ve müşterilerini ağırlamanın gururunu yaşadı.

 

 

yilmaz makine 76a

İlki 2015 yılında sadece yurtiçi bayilerinin katılımıyla düzenlenen ve her yıl yapılarak bir gelenek haline gelen “İstanbul Buluşması’na” bu yıl birçok ülkeden bayi ve yetkilisi katıldı. Avcılar Double Tree Oteli’nde gerçekleşen program, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Eyüp YILMAZ’ın konuşmasıyla başlarken, sonrasında sırasıyla Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ali SNOPÇE, Pazarlama Yöneticisi Barış YILDIRIM, Satış Sonrası Destek Şefi Vasfi ŞAHİN ve Ar-Ge Müdürü Eray ÇELİK sahne aldı.

“Çözüm Üretiyoruz” konseptinde kurgulanan organizasyon için, aynı zamanda bir de yarışma düzenlendi. Yılmaz Makine’ye ait bilgilerin çeşitli zorluk derecesinde bayilere sorulduğu yarışma esnasında eğlenceli anlar yaşanırken, kazanan kişi de kurulan labirentten geçerek “çözüme” ulaştı ve bir adet iPhone X’in sahibi oldu!

“85 Ülke, 5 Kıta” sloganıyla dünyaya teknoloji ihraç eden Yılmaz Makine’nin organizasyonunda, “Sadakat, Ar-Ge ve En İyi Çıkış” ödüllerinin yanı sıra, ciro ödülleri de kıta bazında verildi ve “Avrupa, Asya, Afrika, Orta Doğu ve Amerika” olarak bölümlere ayrıldı.

Organizasyon ile aynı gün başlayan Avrasya Pencere Fuarı’nda ise, öncekiyle aynı alanda yer alan Yılmaz Makine standında, hem mevcut hem yeni modeller tanıtıldı. Türkiye’de üretilen ilk “5 Eksenli Alüminyum İşleme Merkezinin (AIM 7510) de yer aldığı stantta, hem yurt içi hem yurt dışından gelen müşteriler ağırlandı, 7 Mart Perşembe günü ise üretim tesisi ziyaret edilerek bazı yeni modelleri yerinde incelendi.

8 Mart Cuma akşamı bayiler ve sektörel medya temsilcileri ile Biget & Steak’te akşam yemeği yendi ve 9 Mart Cumartesi günü itibariyle fuar sona erdi.

A Great Deal of Interest in Yılmaz Makine’s Booth at Eurasia Window Fair

Celebrating 42. anniversary of its incorporation as of 2019, Yılmaz Machinery enjoyed the pride of hosting its dealers and customers.

 

yilmaz makine 76b

yilmaz makine 76c

 

Powered by OrdaSoft!