beduk group logoBedük Group, 5. Samsun İnşaat Fuarı’nda Büyük İlgi Gördü

Bedük Group 4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 5. Samsun İnşaat Fuarı’na katılarak sektör profesyonelleri ile bir araya geldi ve ürünlerini sergiledi.

PVC sektörüne, alüminyuma, dış cepheye ve cama farklı yorum ve incelikler katmaya devam eden Bedük Group, 5. Samsun İnşaat Fuarı’nda her sene olduğu gibi bu sene de yerini aldı.

 

 

beduk group 76a

Samsun İnşaat Fuarı’nda görüşlerini aldığımız Bedük Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat BEDÜK, görüşlerini şu şekilde bildirdi: “Bedük Group olarak yaklaşık 19 yıldan beri sektörümüzde hizmet vermekteyiz. EGESU, SAMVİN, EGS CAM ve EGS CAMBALKON markaları altında Orta ve Batı Karadeniz bölgesinin alanında lider firmalarından biri olmaktan ve 5. yılında Tüyap Samsun İnşaat Fuarına 5. kez katılmaktan dolayı da mutlu ve gururlu olduğumuzu belirtmek isterim.

Yaklaşık 15.000 m² tamamı kapalı olan tesislerimiz, yurtiçinde de hacim olarak ülkemizin kendi alanında en önde gelen birkaç firmasından birisidir. Yine plastik, alüminyum, cam, cam balkon ve aksesuar olarak sektörünün belki de en geniş ürün gamına sahip olan ülkemizin ender firmalarından bir tanesiyiz.

Adopen markası altında plastik işleme, dağıtım ve montajında bölgemizin lider firmasıyız ve Adopen AŞ’nin de katkılarıyla fuarımıza bundan sonra da katılımda süreklilik göstereceğimizi düşünüyorum.

Ülkemizin lider fuarcılık markası olan Tüyap’ın her yıl yapmış olduğu Samsun İnşaat Fuarının özellikle bölgemiz ve Samsun’umuza ekonomik, tanıtımsal ve geliştiricilik bakımından bizlere çok şey kattığının bilincinde olmakla birlikte, Bedük Group olarak bizler, bu katılımın aynı zamanda bir görevimiz olduğunu ve her yıl daha da katılımın gelişmesi ve yurt çapında bilinilirliğinin artması ile Samsun ve bölgemiz ticaretinin daha sağlam temellere oturacağı kanaatindeyim. Aynı zamanda bunun sonucu da elbette ki istihdam ve refah artışı olacağı aşikardır.

2015 - 2020 arasındaki planladığımız grubumuzun 5 yıllık ekonomik ve sosyal gelişimini an itibariyle %94-95 seviyelerinde tutarak hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz. Umarım ülkemiz ekonomisi herkesin beklentilerinin seviyesinde devam etmesi halinde, bizler de hedeflerimize ulaşacağımızı düşünüyoruz. Kobi olarak kuşaklararası devir teslimlerimizde, en sağlam temellerle ve kurumsal kimlik altında, şirketimizin gelecek yönetimlerinin de devamlılık prensibi ile çalışabilmesi için gereken tüm adımları atıyoruz ve bu prensiplerle nice yıllar ülkemize hizmet edeceğimize inancım tamdır.”

BEDUK GROUP takes the spotlight at the 5th Samsun Construction Fair

Bedük Group participated in the 5th Samsun Construction Fair, held in TÜYAP Samsun Fair and Congress Center btw Apr. 04th-07th 2019, convened with the sector’s professionals, and exhibited its products thereat.

 

beduk group 76b

beduk group 76c

Powered by OrdaSoft!