reed expositionsLe Mondial Du Bâtiment 2019 Basın Toplantısı

Fransa’da düzenlenecek, Le Mondial du Bâtiment adı altında organize edilen Interclima, Idéobain ve Batimat inşaat ve mimari fuarlarının organizatörü Reed Expositions’ın, ve İstanbul Fransa Başkonsolosluğu’nun Ticaret Müşavirliği tarafından organize edilen basın toplantısı 2 Temmuz tarihinde, İDDMİB Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleşti.

 

 

fransa batiment 59a

Le Mondial du Bâtiment, 4-8 Kasım 2019 tarihleri arasında Paris Nord Villepinte fuar merkezinde Interclima, Idéobain ve Batimat isimli mimari, bina ve inşaat sektörünün referans fuarlarını bir araya getirecek. Bugünün ve yarının meydan okumalarına cevap vermek adına, tüm sektör paydaşları için vazgeçilmez bir etkinlik olarak ortaya çıkan Le Mondial du Bâtiment sektörün değişimlerini gözlemlemek için 360° bir gözlemevi olmayı amaçlamaktadır.

Yenilikleri Keşfetmek İçin Bir Alan

Le Mondial du Bâtiment her bir fuar için pozitif bir dinamik ile beraber, sektörel aktörlerin önemli ölçüde temsilini garantilemiş ve birçok lider kişi ve firmayı ziyaretçi olarak kayıtlarına geçirmiş durumdadır.

Le Mondial, bu şekilde, bir kez daha, her tür binanın inşa ve renovasyonu için çözüm ve yenilikler anlamında dünyanın en önemli arzını ortaya koymaktadır. Fuarlar, ziyaretçiler için de, en iyi koşullarda katılımcıların arzını keşfetme imkânı sunan bir alan olacaktır.

Bunun için, Le Mondial du Bâtiment, bu yıl da, 2017’de basarisinin temelini oluşturan faktörlere güven duyacaktır. Bu faktörler, 6 spesifik ve birbiriyle iç içe geçmiş mesleğin sinerjilerinin optimizasyonları ve hali hazırda onlara eklenen iki yeni sektördür: Yapı teknolojileri (Construction Tech®) ve modüler yapılardır.

- Hol 1 ve 2’de, Interclima fuarında, apartman, müstakil konut ve hizmet ve sanayiye yönelik yapıların enerji verimliliği ve konforu konusundaki iklim mühendisliği pazarının arzının tamamı bulunacak. Bu fuar, geçiş noktalarıyla, Idéobain ve Batimat fuarlarıyla bağlantılı olacak.

- Hol 3’de bulunan, Idéobain ve Batimat fuarının iç mekânlara yönelik bölümüyle bağlantılı olacaktır. Bu bağlantı, önceki katılımcıların banyoyu da kapsayan yasam alanlarıyla ilgili arzın tamamını hızlıca ziyaret etme taleplerine cevap verecek.

• BATIMAT 4 hole yayılacak. Hol 4, iç ve dış mekân arzını fuarın merkezine koyacak. Hol 5A atölye makineleri ve kapı/ pencere sektörü temsilcilerini ağırlayacak. Hol 5B’de, el aletleri, şantiye ekipmanları ve bu fuarda ilk kez, ticari araçları sergilenecek. Her bir malzeme için fuarın dış alanında kullanıma ilişkin uygulamalı gösteriler olacaktır. Hol5A ve 6’nin her ikisine de yayılan, yeni Construction Tech® sektörü yapı sektörünün dijitalleşmesi çözümlerini ve sektördeki en büyük start-up gruplaşmasını sunacak. Hol6’da ise, binanın dış yüzeyi ve yapısı hakkındaki çözümleri sergilenecek ve Fransa’da ilk kez, Batimat modüler yapı sektörü bir holde, Hol6’da tamamen yer alacak.

Le Mondıal Du Bâtıment 2019 Press Meeting

The press conference organized by Reed Expositions, the organizer of Interclima, Idéobain and Batimat construction and architectural fairs organized under the name of Le Mondial du Bâtiment in France and Office of the Commercial Counsellor of Istanbul France Consulate General’s was held on 2 July at IDDMIB Foreign Trade Complex.

 

fransa batiment 59b

Powered by OrdaSoft!