Kusursuz Bir Kesim Deneyimi Sizi Bekliyor

Yüksek performans ve hassas kesim kabiliyeti özellikleriyle ön plana çıkan GEMINI ailesinin tercih edilen üyesi GEMINI-V SA, kullanıcısına kusursuz bir kesim işlemi sunmak için tasarlandı.

 

 

Yarı otomatik 1 eksen servo kontrollü, 550 mm testereli çift kafa kesim makinesi GEMINI-V SA, farklı açı ve kalınlıklarda alüminyum, ahşap ve PVC profilleri kesmek için ideal bir tasarıma sahip. Kesme ünitelerinin dış ve iç tarafa pozisyon alan iki farklı modeli ile kullanıcılarının beğenisine sunulan GEMINI - V SA; dış eğim modelinde -22,5°, -45° ve 90°, iç eğim modelinde 45° ve 90° açılarında hızlı hidro-pnömatik açı konumlama yaparken, diğer kendi açı aralığındaki tüm ara derecelerde manuel pozisyonlama yaparak kusursuz bir kesim deneyimi yaşatıyor.

Minimum 400 mm ve maksimum 4948 mm uzunluğundaki profillerin kesim işlemlerini aynı anda çift kafa ile sağlarken, 4948 mm üzeri uzunluğundaki profillerin kesimlerinde de sınırları ortadan kaldırıyor. GEMINI-V SA, ayarlanabilir testere çıkış hızı ve mesafe kontrol imkanı ile üretim verimliliği artırılırken, emniyet sensörlü muhafaza özelliği ile kesim işlemlerinde güvenliği ön planda tutuyor.

Windows tabanlı dokunmatik ekranlı endüstriyel PC ve kolay kullanılabilen pratik ara yüz, uzaktan erişim ve ağ bağlantısı, işlem programlama ve geniş hafıza, kalıplı kesimlerde otomatik ölçü hesaplama Ethernet ve USB üzerinden veri aktarımı gibi özelliklere sahip GEMINI-V SA, kullanıcının isteğine bağlı olarak: Testere çıkış mesafesini dijital ayarlama, barkod yazıcı, profil yükseklik ölçümü gibi teknolojik özelliklere de sahip olmasıyla kullanıcılarından tam not alıyor.

A Perfect Cutting Experience Awaits You

GEMINI-V SA, the preferred member of the GEMINI family, which stands out with its high performance and precise cutting capability, has been designed to provide a perfect cutting process to its users.

 

ozcelik mak 77a

Powered by OrdaSoft!