sercairSercair İyi Bir Nefes Almaya İhtiyacınız Var

Burak Onkardeşler Türkiye Satış Direktörü

İnsanların neden bir iç mekân hava temizleme cihazına ihtiyacı var?

 

Burak Onkardeşler: Kentte yaşayan insanlar günün yaklaşık 22 saatini kapalı ortamlarda geçiriyor. Günümüz kapalı alanlarında enerji tasarrufu için yüksek izolasyon değerine sahip malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler iç ve dış mekan arasındaki doğal hava geçisini büyük oranda engelliyor. Bununla birlikte bina ve eşya yapımında kullanılan malzemelerden, temizlik amaçlı sarf edilen kimyasallardan ve insan aktivitelerinden dolayı kapalı ortamlardaki hava kalitesi her geçen gün bozuluyor.

sercair 77a

Amerikan Çevre Ajansı tarafından yürütülen çalışmalarda, insanların kapalı ortamlarda, açık alanlara oranla 55 kata kadar daha fazla zararlı bileşiklere maruz kaldığı tespit edildi. Sadece konutlardaki hava kirliliği yılda 3,8 milyon insanın ölümüne sebep oluyor. Özellikle çocuklar, akciğer gelişimleri tamamlanmadığından hava kirliliğinin etkilerine karşı çok daha hassas durumdalar. Günümüzde okul çağındaki her 13 çocuktan 1'inde astım görülmesinin ve 5 yaş altındaki çocuk ölümlerinin %50'sinin, kapalı ortam hava kirliliğinden kaynaklandığını biliyoruz. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda hem sağlıklı bir yaşam hem de sağlıklı bir gelecek nesil için iç mekan hava temizleme cihazları günümüzde bir ihtiyaç. 

Peki, SERCAIR tüm bu ihtiyaçlara nasıl cevap veriyor?

BO: Günümüzde iç mekân hava kalitesini düzenlemek için nem alıcı, nemlendirici, ionizer, hava temizleyici, ozon jenaratörleri ve UVC lamp gibi çeşitli cihazlar kullanılıyor. Sağlıklı bir sonuç için tüm cihazları aynı anda yönetmeniz gerekiyor ki bu durum yapacağınız ısıtma ve soğutma masrafların artması anlamına geliyor.

SERCAIR sıcaklık, nem, karbondioksit, VOCs (uçucu organik bileşikler), karbonmonoksit ile partikül miktarı analizlerini aynı anda yapan akıllı bir cihaz. Temiz havayı filtreleyerek odanıza alıyor, filtrelenmiş havayı UVC lamb ile sterilize ediyor, sterilize edilmiş havayı gerektiğinde ön ısıtma ünitesiyle ideal sıcaklık seviyesine getiriyor. Böylece hiçbir müdahaleye gerek kalmadan evinizin havasını temizliyor.

iç mekân hava kalitesinde devrim niteliğinde bir yenilik  

 

sercair 77b

SERCAIR nasıl kontrol ediliyor?

BO: Sercair'in özel aplikasyonu sayesinde bütün cihazlar aynı anda internetten ya da akıllı telefondan kontrol edilebiliyor. Ayrıca aplikasyon üzerinde tüm iç, dış hava sensör değerleri ve geçmişe dönük detaylı analizler de incelenebiliyor. Eco, standart, performans, tatil ve sessiz mod seçenekleriyle cihazın en uygun şekilde çalışması sağlanabiliyor.

 

SERCAIR'in ARGE süreci nasıl ilerliyor?

BO: SERCAIR en yeni teknolojilere sahip bir ana kart tarafından yönetilmektedir. Alanında uzman ekibimiz tarafından geliştirilen elektronik kartlar, uzun süreli uyumluluk, dayanıklık ve performans testlerine tabi tutulmuştur.

SERCAIR'in Los Angeles'da bulunan ofisinde bir ARGE birimi bulunmaktadır. Bu birim özellikle cihazın yazılım altyapısının oluşturulması ve geliştirilmesi üzerinde çalışmaktadır.

 

sercair 77c

SERCAIR cihazını nerelerden temin edebiliyoruz?

BO: SERCAIR, internet sitemiz sercair.com, Amazon, eBay ve tüm yetkili satış noktalarımızda satışa çıkıyor. Şu an İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya başta olmak üzere birçok ilimizde yaklaşık 50'yi aşkın Yetkili Satış Noktamız bulunmaktadır. İl bazında yetkili bayilik, ilçe bazında yetkili bayilik ve distribütörlük şeklinde bayilik altyapımızı oluşturduk ve oluşturmaya devam ediyoruz. Seçilen bayilik türüne göre bölgelerin satış ve montaj yetkisini veriyoruz. Cihazımız pencere üzerine montaj yapıldığı için pencere ve cephesektöründe deneyimli showroomu olan bayilere öncelik veriyoruz.

Bayilerimiz tüm cihazlarımızın ve filtre, koku gibi sarf malzemelerin satış yetkisine sahip oluyorlar. Buradaki ekiplerimiz montaj desteği vermektedir. Sercair internet sitesindeki destek bölümünden il belirterek montaj talebi oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede geri dönüş sağlar. Daha detaylı bilgi için www.sercair.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

sercair 77dsercair.com

Powered by OrdaSoft!