veka logoVEKA 50. Yılını Kutluyor

Hızlı bir gelişim, harika bir başarı hikayesi olan VEKA AG, Sendenhorst 2019’da yarım asırlık başarılı kurumsal geçmişine 1969‘da VEKAPLAST olarak başlayıp 50 yılda, pencere, kapı, panjurların yanısıra PVC plaka için de dünyanın önde gelen kaliteli PVC profil sistemleri tedarikçisi haline geldi. VEKA, 50. yıldönümünü Sendenhorst’taki merkezde pek çok uluslararası ve Türkiye’den de gelen misafirlerle birlikte kutladı.

 

veka 79a

Büyük Kutlama

Şık gala gecesinin sevinçli bekleyişi içersinde, kutlamalar için özel inşa edilen festival salonun girişinde misafirler ağırlanmak üzere Hartleif çifti tarafından karşılandı. Güzel bir havada Elke ve Andreas Hartleif Almanya’dan ve yurtdışından birçok ve çoğu uzun yıllardır bayii olan misafirleri ağırladılar. Konuklara 4 servisli enfes bir yemek ve eğlenceli bir sahne programı sunuldu. Müzik, dans ve yoğun sohbetlerle bu harika akşam enerji dolu sona erdi.

Geleceğe Bakış

Ayrıca kutlama gecesi haricinde çeşitli programlar sunuldu. Konuklar henüz inşaatı yeni biten VEKA Welcome Center’i gezme fırsatını bulabildiler. Mevcut ofis binasına bağlanan bu yeni bina, ofis ve idari alanlarını modern estetik ile birleştirmektedir.

Welcome Center’de VEKA bayiilerine son gelişmeler ve yenilikler hakkında bilgi verildi. Daha sonra çeşitli gruplar halinde VEKA fabrikası gezildi. Konuklar, pencere profiline olan tüm modern gereksinimleri karşılayan, yüksek kaliteli A-Sınıfı profillerini üretmek için harcadığımız yüksek çabadan etkilendiler.

Geleceği Aktif Olarak Tasarlamak

Andreas Hartleif “2018’de grup içersinde altyapı ve geliştirme için yaklaşık 90 milyon euroluk yatırım yaptık. İddiamız geleceği aktif ve yenilikçi bir şekilde tasarlamaktır” diye vurguladı. Bu, şirketin temel işini en yüksek kalite standartlarında sürdürmeye devam edeceği anlamına gelmektedir: VEKA yarım asırdır tüm bireysel ihtiyaçları karşılayan pencere profilleri üretmekte. A-Sınıfına (DIN EN 12608’e göre) yönelik tutarlı kararımız kaliteden ödün vermeme taahhüdümüzün devam ettiğini gösterir. Bu ayrıca VEKA’nın yeni iş ve yenilikler alanlarında çok çalışacağı anlamına da gelmektedir.

VEKA Celebrates Its 50th Anniversary

VEKA AG, a rapid development and a great success story, started its half-century of successful corporate history in Sendenhorst as VEKAPLAST in 1969 and in 50 years, it has become the world’s leading supplier of quality PVC profile systems for windows, doors, shutters as well as PVC plates. VEKA celebrated its 50th anniversary with many international guests and guests from Turkey too at the headquarters in Sendenhorst.

 

veka 79b

Powered by OrdaSoft!