Egepen Deceuninck Montaj Eğitimi için Kayseri’deydi

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, 12 Kasım tarihinde Kayseri ilindeki bayileri ile Holiday Inn Otel’de bir araya geldi.

 

 

 

egepen 79 2a

PVC profil sektörünün öncüsü Egepen Deceuninck, 2019 yılında da bayilerine verdiği montaj eğitimlerine Kayseri’yi de ekledi.  120 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen eğitimde  doğru montajın nasıl yapılması gerektiği, montajda karşılaşılabilecek problemler ve bunların çözüm önerileri hususunda önemli bilgiler aktarıldı. Profillerin her ne kadar kaliteli olsalar dahi doğru işçilik ve montaj ile birleşmeden yüksek performans gösteremeyeceği vurgulanan montaj eğitimi akşam yemeği ile son buldu.  

Toplantıya ilişkin konuşan Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer ÖZEN, “Kayseri ve çevresinde bulunan bayilerimizle gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizden oldukça mutluyuz. İlklerin öncüsü olmanın yaşattığı yolda bayilerimizin varlığı ve desteğiyle verdiği güce teşekkür ediyorum. Egepen Deceuninck; verdiği eğitimler, teknolojiye yaptığı yatırımlar, Ar-Ge çalışmaları, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını tutmaya devam edecektir.” dedi.

Egepen Deceuninck was in Kayseri for assembly training

Turkey’s Window Egepen Deceuninck met with its dealers in Kayseri on November 12th at Holiday Inn Hotel.

egepen 79 2b

Powered by OrdaSoft!