ADO Group, İntermob Fuarı’nda Ziyaretçileri ile Buluştu

ADO Group; katıldığı İntermob Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’nda büyük ilgi çekti.

 

 

 

ado group 79a

12-16 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İntermob Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’na katılan, “Dünya’nın Yapı Malzemeleri Üreticisi” olmayı hedefleyen Ado Group, yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırladı. En kaliteli ürünleri nitelikli bir hizmet anlayışıyla müşterilerine sunan Ado Group, ürünlerinin çeşitliliği ile dikkat çekti.

Mobilya yan sanayi ve aksesuarları sektörlerinin en büyük üreticilerinin buluştuğu İntermob Fuarı’nda Ado Group stantlarına ilgi büyüktü. Yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçi sayısının gözle görülür oranda arttığı fuarda Ado Group, ürün alternatifleriyle “dünyanın yapı malzemeleri üreticisi” olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini tüm ziyaretçilere gösterdi. Fuar beklentilerinin çok üstünde bir fuar gerçekleştiğine dikkat çeken Ado Grup yönetimi, stantlarını ziyaret eden misafirlerinin ürün alternatifleriyle çok ilgilenmelerinden ve tüm inovatif gelişmeleri yakından takip etmelerinden memnuniyet duyduklarını bildirdi.

ADO Group Meets Visitors in Intermob Fair

ADO Group attracted considerable attention in the Intermob Furniture Side Industry, Accessories, Forestry Products and Wood Technology Fair.

 

ado group 79b

Powered by OrdaSoft!