Akpürçek PVC Bayileriyle Buluştu

Akpürçek PVC Bayi Toplantısı, 24-26 Aralık 2019 tarihleri arasında Bolu Büyük Abant Otel’de gerçekleşti. 24-26 Aralık tarihleri arasında Akpürçek PVC Bayileri Bolu Abant’ta bir araya geldi. 2019 yılı değerlendirilmesi, 2020 yılı hedefleri ve stratejilerinin yanı sıra sektördeki yenilikler hakkında bilgi sahibi olan bayiler gerçekleştirilen teknik eğitim ile bilgilerini de tazelediler.

 

akpurcek 80b

Gala gecesi ile sonlanan organizasyonda bayiler keyifli dakikalar geçirdiler.

Akpürçek PVC Bayi Toplantısı programına PVC kapı ve pencere sistemlerinde Dünya devi Rehau Türkiye Genel Müdürü İnanç TÜZÜNER, Rehau Türkiye Teknik Müdürü Faruk YILDIZ, Eğitmen Selda PEHLİVANLAR ve 30’u aşkın yakın bayinin katılımı ile gerçekleşti. Programın açılış konuşmasını yapan Akpürçek PVC Yönetim Kurulu Başkanı Adem AKPÜRÇEK, “En iyi yatırım insana yapılan yatırımdır” dedi. Yaklaşık 40 yıldır sektörde hizmet verdiklerini kaydeden AKPÜRÇEK, 40 yıl içinde çeşitli kollarda Bartın halkına en iyi şekilde hizmet vermenin onurunu ve gururunu yaşadıklarını belirtti. AKPÜRÇEK 2014 yılında PVC kapı ve pencere sistemlerinde Alman devi Rehau ile çalışmaya başladıklarını, bu şekilde sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflediklerini, bayilerimiz ile büyüyerek daha güzel işlere imza atmayı hedeflediklerini açıkladı.

Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

Akpürçek PVC Genel Müdürü Ünsal AKPÜRÇEK de, “40 yıllık serüvende hayallerimiz gerçeğe, alın terimiz emeğe dönüştü. Zaman zaman yol ayrımları yaşandı. Hep dürüstlük, disiplin, prensipler, doğruluk, kalite, öncülük kazandı. Akpürçek PVC olarak İlk PVC doğrama atölyesinin 1992 yılında kurduk ve her geçen yıl yenilikler ile büyüyerek hizmet vermeye devam ettik. 2010 yılında gücümüzü teknoloji ile birleştirerek 3500 m² kapalı alanda insan eli değmeden CNC makinelerle günlük 2500 Metretül üretim yapabilecek kapasitede pvc üretim fabrikamızı kurduk. Artık her şey robot sistemle daha kaliteli, daha uzun ömürlü ve daha ekonomik olarak müşterilerimize hizmet sunmaya başladk. Sene 2015 yılını gösterdiğinde bugünün Dünya markası olan ve Akpürçek firmasını dünya pazarına sokan sektörün ve dünyanın dev markası Rehau PVC’nin bölge bayiliğini alarak bayilerimiz ve müşterilerimiz ile büyüyerek güçlenmeye devam ediyoruz. Bizlere bu süreçte desteklerini esirgemeyen bayilerimize ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarım” dedi.

 

Bayilere Seminer Verildi

Daha sonra konuşma yapan Rehau PVC Türkiye Genel Müdürü İnanç TÜZÜNER ise, “Rehau olarak Akpürçek firmasıyla çalışmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. 2015 yılında Bartın’da güzel bir başlangıca imza attığımız günden bu güne kadar geçen sürede Böylesine dürüst böylesine mütevazi bir firma ile çalışmanın mutluluğunu yaşıyor ve Akpürçek ailesine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Son olarak konuşma yapan Rehau PVC Türkiye Teknik Müdürü Faruk YILDIZ da ısı ses ve su yalıtımında % 37’ye varan tasarruf sağlayan Rehau PVC’nin önemine vurgu yaparak, “Şimdi enerjide tasarruf devri. Evleriniz ve işyerleriniz için % 37’ye varan ısı kaybını önlemenin ve faturalarınızı daha az ödemenin en kolay yolu Rehau’dan geçiyor” dedi.

Toplantının ikinci bölümünde ise iletişim uzmanı Selda PEHLİVANLAR satış ve pazarlama stratejileri konusunda bayilere eğitim semineri verdi. Seminer soru cevap şeklinde devam ederken keyifli anlar yaşandı. Seminerin ardından düzenlenen Gala gecesi ile devam eden program Akpürçek PVC Yönetim Kurulu Başkanı Adem AKPÜRÇEK’in katılımcılara teşekkür etmesi ve hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

Akpürçek Meets PVC Dealers

Akpürçek PVC Dealer Meeting was held between December 24-26, 2019 at Bolu Büyük Abant Hotel.

 

akpurcek 80c

Powered by OrdaSoft!