PÜKAD Yıl Sonu Tanışma Yemeği

2019 yılı son PÜKAD Yönetim Kurulu toplantısı, İstanbul Avrupa yakası Divan Hotel’de yapıldı. PÜKAD Pencere ve Kapı Sektörü Derneği 2019 son Yönetim Kurulu toplantısı, yeni üyelerinin de katılımıyla gündem değerlendirmeleri yapılarak ve 2020 hedefleri görüşerek gerçekleştirdi.

Toplantıda ayrı ayrı söz alan üyeler 2020 yılının sağlık, mutluluk, huzur, barış ve bereketli geçmesi temennisinde bulundular.

PÜKAD 2019 yılı son Yönetim Kurulu Toplantısına Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir ERMURAT, Onursal Başkan Muzaffer TAMER, PÜKAD Danışmanı Oktay ALPTEKİN, Yönetim Kurulu Üyesi ve Muhasip Üye Mehmet AKTEKE, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa KAS, Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın KARSLIOĞLU, Yönetim Kurulu Üyesi Mehtap ULUCEVİZ, Adopen Resul İMAL, Kompen Mehmet KANBUR, PÜKAD yeni üyelerinden Roto Frank Yöneticileri Yalkın YAZICI ve Yusuf ARABACI, Yılmaz Makine Yöneticileri Emre TÜMKOR ve Serdar AKGÜL, PÜKAD Basın Danışmanı Win&ARTProje – ALU&Art Dergileri Kemalettin AKSÖZ ve Genel Sekreter Aynur ACAR’ın katılımıyla yapılan Yönetim kurulu toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla tamamlandı.

Toplantı yeni yıl yemeği ile son buldu.

PÜKAD Year-End Acquaintance Dinner

The last PÜKAD Board of Directors meeting of 2019 was held at Divan Hotel on the European side of Istanbul.

 

pukad 80 2a

pukad 80 2b

Powered by OrdaSoft!