wina aks logoVolkan SARI; “Tecrübe En İyi Referanstır”

Geniş pazarlama ve dağıtım ağına sahip iyi eğitilmiş teknik personelle çözüm odaklı olarak yollarına devam ettiklerini söyleyen, Win-Aks Alüminyum PVC Kapı Pencere Aksesuarları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Volkan SARI röportaj sorularımızı yanıtladı.

 

 

wina aks w69a

Röportajımıza başlarken sizi tanıyabilir miyiz?

Firmamız 2011 yılında PVC kapı pencere, alüminyum doğrama ve cephe sistemleri imalatçı ve montaj firmalarına aksesuar ve yarı mamul malzeme satışı ile sektördeki yerini almıştır. Sektörün lider firmaları ile yapmış olduğu bayilik anlaşmaları ve sektördeki yenilikleri daimi takip ederek kısa sürede aranılan firmalar arasına girmiştir. İnsana yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğu bilinci ile yetiştirdiğimiz deneyimli kadromuz, bol ve çeşitli stok, 1.000 m2 kapalı alan ve geniş araç parkurumuz ile yüksek kalitede iyi hizmet politikamız doğrultusunda sektörde hizmetimize devam ediyoruz.

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız İzmir merkezli olup genellikle Ege Bölgesi’nde hizmet vermektedir. Geniş pazarlama ve dağıtım ağı ve yüksek kalitedeki teknik personellerimiz ile çözüm odaklı faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Hangi ürün gruplarınız ile marka bilinirliğinizi sağlamaktasınız?

İmalat aşamasında kullanılan tüm ürün grupları Win-Aks bünyesi stoklarında var olup satışını yaptığımız ürünlerin tümü ile ilgili teknik detay ve montaj desteği veren firmamız kendi marka bilinilirliğini oluşturmaktadır. “Tecrübe En İyi Referanstır’’ sözü firmamızı tanımlayan bir sözdür.

Bayisi olduğunuz markalar ve üretimini yaptığınız ürünler nelerdir?

Win-Aks; Endow (Ensan Kalıp), Standart Cıvata, Esra Menteşe, Bautech, Uğur Kalıp ve sektörümüzün diğer öncü markaları ile çalışmaktadır. Bunun yanı sıra imalatını yaptığımız “WIN-FLY” pileli sineklik ve “WIN-TEK” markamızla da yapı market sektörüne hizmet vermekteyiz. Demir çelik sektörüne çatı semeri imalatımız da mevcuttur.

Ürünlerinizin başarısını garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerin tamamında fiyat odaklı değil kalite odaklı çalışmamız ürünlerimizin yegâne rekabetçi avantajıdır.

Yurt içinde ve yurt dışında katılmayı planladığınız / katılım sağladığınız fuarlar nelerdir?

Win-Aks olarak önümüzdeki yıl İzmir Yapı Fuarına katılmayı planlıyoruz.

Yatırım planları oluştururken hangi kriterlere öncelik veriyorsunuz?

Sektörün istekleri doğrultusunda yaratılan sinerji ile kalitesi yüksek teknik detayları, üretim detayları ile tamamlanmış imal edilebilir malzemeye yatırım yapıyoruz. Ürünün satılabilirlik unsurları da öncelikli kriterlerimiz arasındadır.

The Experience is the best Reference

Volkan SARI, the Chairman of Board of Directors of Win-Aks Alüminyum – PVC Kapı Pencere Aksesuarları answered our questions in the interview while stating that they continue their solution focused way with highly trained technical personnel and wide marketing and distribution web.

 

wina aks w69b

Powered by OrdaSoft!