kemal kirKemal Kır Alüminyum, Ersaş Pencere Sistemleri Tanıtım Toplantısı’nı Gerçekleştirdi

“Piyasada, PAL System Serisini ve PASCal® System Serisini mukayese edebilecek başka bir ürün yok. Dolayısı ile sizi diğer PVC markalarından veya Alüminyum doğrama markalarından bir adım öne taşıyacak bir sistem serisi ile çalışmak çok büyük bir avantaj” diyen Kemal Kır Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Kemal KIR röportaj sorularımızı yanıtladı.

 

 

 

kemal kir 52 a

Öncelikle üretim tesisiniz hakkında bilgi verir misiniz?

Tam kapasite çalışmalarımıza 2016 yılı itibariyle başladığımız tesisimiz, yönetim ofislerimiz ile birlikte toplamda 1.600 m2’lik bir alanda kurulmuştur. Bulunduğumuz bölgede alüminyum doğrama sektörüne hizmet veren böyle bir üretim tesisi bulunmuyor. Biz Ersaş Alüminyum’a duyduğumuz güven çerçevesinde üretim tesisimizi çeşitlendirip büyütme kararı aldık.

Bu tesisi kurmamıza bizi teşvik eden Ersaş Alüminyum’dur. Ersaş Alüminyum’un PASCal® seri üretimlerini tesisimizde yapıyoruz. PASCal® oldukça dikkat çekici bir System serisi. Bu sebeple PASCal® System Serisini çok daha profesyonel şekilde üretebilmek için makine çeşitlerini bünyemize dâhil ettik. Elektrostatik toz boya holümüzü kurarak devreye aldık. Ersaş PAL System Serisi ile tanışınca sektörde çok daha emin adımlar ile üretimler yapmaya başladık.

Biz Ersaş Alüminyum’un kendi bünyesinde Ar-Ge’sini yapıp geliştirdiği yüzde yüz Türk Sermayeli ve Türk Patentli system serileri olan PASCal® ve PAL System Serilerini tercih ederek doğru bir karar verdik. Bu sebeple yatırımlarımıza devam ediyoruz. Yeni açılan showroomumuza ürünlerimizi incelemek için tüm sektör paydaşlarımızı davet ederiz.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğiniz Ersaş Pencere Sistemleri Tanıtım Toplantısından bahseder misiniz?

Ersaş Alüminyum System Serisi olan PASCal® ve PAL System Serilerini incelemeye gelen çözüm ortaklarımızdan gayet olumlu geri bildirimler almaya başladık. Bu sebeple mimar, mühendis ve müteahhitler için bir toplantı organize etmeye karar verdik. 4 Nisan Çarşamba günü Sakarya Ramada Otel’de toplantımızı gerçekleştirdik.

Toplantımıza katılım sağlayan Ersaş Alüminyum Pazarlama Koordinatörü Sedat ÇİMEN, PAL System serilerinin kullanım alanları, avantajları ve uygulama kolaylığı hakkında bilgiler verdi. İki yüzü alüminyum kapaklı ve cam çıtası alüminyum olan PVC profillerin 6 mt halinde kompozit profil olarak gelmesinin ve Ersaş’ın geliştirdiği köşe takoz sistemi ile çok hızlı üretim yapılabilmesinin üretim maliyetlerini düşürdüğünü anlattı. PAL System’in destek saçsız kompozit profilinin 100 kg yük ağırlığında, 10,5 mm esneyebildiğini meslek paydaşlarımız ile birlikte deneyimledik.

Kemal Kır Aluminum Held the Meeting for the Presentation of Ersaş Window Systems

Having said that, “There is no other product available in the market that may compare the PAL System Series and PASCal® System Series. It is therefore a great advantage to work with a system series that may carry you a step further from the other PVD or Aluminum joinery brands”, Kemal KIR, the Board Chairman of Kemal Kır Aluminum, responded to our interview questions.

 

kemal kir 52 b

kemal kir 52 c

Powered by OrdaSoft!