parcaoglu“PAL System Çağa Damgasını Vuracak”

“Parçaoğlu firması; gelişmelere açık, kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışlıyla, sektörün öncü markaları ile çalışmayı ilke edinmiş bir firmadır” diyen Parçaoğlu Firma Yetkilisi Eyüp PARÇAOĞLU’na röportaj sorularımızı yönelttik.

 

 

 

parcaoglu 52a

Röportajımıza başlarken sizi tanıyabilir miyiz?

Ben Eyüp PARÇAOĞLU, 1966 Antalya/Kumluca doğumluyum. Çiftçi bir ailenin 4. çocuğuyum. Evliyim, iki oğlum ve bir kızım var. Hayatım boyunca hırslı, çalışkan ve dürüst olmaya özen gösterdim. İş hayatına küçük yaşlarda henüz okul zamanlarımdayken su satarak başladım ve bugüne kadar değişik sektörlerde iş deneyimlerim oldu. 1995 yılında panjur üretimi ile panjur sektörüne adım attım.

 

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

1995 yılının Ağustos ayında hırdavat ve panjur üretimi ile faaliyetlerimize başladık. Gelişmelere açık, kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışlıyla müşteri odaklı çalışan bir firmayız. Mesleğini severek yapan her bireyin başarıya ulaşacağı düşüncesindeyiz.

 

Firmamız, Kumluca’nın ilk panjur üreticilerindendir. Değişen dünyaya ayak uydurmak başlıca hedeflerimizdendir, hep ileriye dönük planlarla çalışırız. Bu sebeple 2002 yılında PVC doğrama sektörüne adım attık.

 

2003 yılında Pimapen Bayisi olduk. Pimapen bayiliği aldıktan bir yıl sonra özverili çalışmalarımız sonucu Türkiye Teknik 1.si olduk ve birinciliğimiz hâlâ devam etmektedir.

2011 Tüyap Pencere Fuarı’nda tanıştığımız ve yıllar içerisinde ilişkilerimizi güçlendirdiğimiz Ersaş Alüminyum’la 2016 yılında çalışmaya başladık.

2018 yılının başından itibaren ise Ersaş Alüminyum’un PAL System serisini projelerimizde uygulamaya başladık. Yaptığımız projelerde PAL System serisini kullanmanın projelerimize ve firmamıza prestij kazandıracağı düşüncesindeyiz.

Hangi ürün gruplarınız ile sektöre hizmet vermektesiniz?

Ürün gruplarımız; PVC doğrama, alüminyum doğrama, ısı yalıtımlı alüminyum doğrama, alüminyum korkuluk sistemleri, cam balkon, silikon cephe, kompozit kaplama, panjurdur.

PVC doğrama grubunda Pimapen; ısı yalıtımlı alüminyum doğrama grubunda Ersaş Alüminyum; cam balkon grubunda Pimaş/Camoda markaları ile çalışmaktayız.

 

parcaoglu 52b

Son olarak geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğiniz etkinlik/toplantı hakkında neler söylemek istersiniz?

Ersaş Alüminyum’a ait PAL System tanıtım toplantısında Kumluca’daki inşaat sektörü temsilcilerini, mimar, mühendis ve müteahhitleri bir araya getirdik. Toplantıdaki amacımız PAL System serisini Kumluca’daki müteahhit ve mimarlara tanıtmaktı.

PAL System’in içinin plastik dışının kompozit kaplama olması yeni bir anlayışı ortaya çıkarıyor, yani iki yüzü alüminyum kapaklı ve cam çıtası alüminyum olan PVC profillerin 6 mt halinde, kompozit profil olarak gelip yine Ersaş’ın geliştirdiği köşe takoz sistemi ile çok hızlı üretim yapılması, üretim maliyetlerimizi düşürüyor. Bu sebeple PAL System serisinin uzun yıllar kullanılacağı düşüncesindeyiz.

PAL System çağa damgasını vuracak yeni bir pencere sistemi olacağını söylemek isterim.

Firmamız tarafından organize edilen Ersaş Alüminyum PAL System tanıtım toplantısına katılım sağlayan değerli dostlarımıza ve ayrıca ALU&Art ve Win&ART Proje Dergileri ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

“PAL Shall Leave Its Mark On Our Era”

We interviewed Mr. Eyüp PARÇAOĞLU, an official of Parçaoğlu Company, who said “Parçaoğlu Company is a company open to developments, which is dedicated to work with leading brands of the sector with the understanding of quality products and quality service.

parcaoglu 52c

parcaoglu 52d

parcaoglu 52e

Powered by OrdaSoft!