birsan cam kapi logoBirsan Kapı Kilidi ile Yerli Üretim

Branşında profesyonelleşmiş teknik ekiple, makinelerini ileri teknolojiyle üreten, kaliteli işçilik ve kaliteli ürünler sunmayı kendine ilke edinen Birsan Kapı Kilidi firma ortaklarından, İbrahim AYDIN ve Rüştü CANDAN ile röportaj gerçekleştirdik.

 

birsan cam 74a

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız, Birsan Kapı Kilidi ve Aksamları Pazarlama İth. İhr. Ltd. Şti. olarak 1996 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Cam kapı hidroliği, menteşe, kilit ve cam kapı kollarının üretimini yapaktayız. Yurtiçindeki Şişecam bayileri ve büyük kapsamlı cam firmaları ile çalışmaktayız. Ürünlerini sadece yurtiçinde değil yurtdışında da birçok ülkeye satan firmamız sektörde büyümesini sürdürmektedir.

Hangi ürün grupları ile marka bilinirliğinizi sağlamaktasınız?

Piyasada 2 farklı cam kapı hidroliğimiz bulunmaktadır. Bu iki hidrolikte BRS 102 olan 180˚ açılabilen makine, diğeri BRS 101 90˚ açılabilen özellikle dar alanlar için düşünülmüş daha küçük bir makinedir. Tabi bunun yanında paslanmaz cam kapı kollarında onlarca çeşit model ve müşterinin istemiş olduğu ebatta ölçü ile müşteriye hitap etmekteyiz.

Markanızın kalite politikası ve sürdürülebilirlik yaklaşımı hakkında neler söylemek istersiniz?

Birsan Kapı Kilidi, makinelerini ileri teknoloji ile üreterek, branşında profesyonelleşmiş teknik ekibiyle beraber, kaliteli işçilik ile kaliteli ürünler sunmayı öncelikle kendine görev edinmiştir.

Ürünlerin başarısını garantileyecek avantajlar nelerdir?

Öncelikle yerli üretim yapmamız ürünlerimizin başarısını garantileyen unsurlardan biridir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin kaliteli ve bu kaliteli ürünlerin stoklarımızda var olması da avantajlarımız içindedir. Ürünlerimizi zamanında müşteriye teslim ederek ve gerektiğinde montaj desteği vererek kendi marka bilinirliğimizi oluşturmaktayız.

Yatırım planları oluştururken hangi kriterlere öncelik veriyorsunuz?

Teknolojinin getirilerini ve sektörün taleplerini ön planda tutuyoruz.

Domestic Production with Birsan Kapı Kilidi (Birsan Door Lock)

We had an interview with İbrahim AYDIN and Rüştü CANDAN, the partners of Birsan Kapı Kilidi (Birsan Door Lock), which adopted the principle of providing high quality workmanship and quality products with the professional technical team in the field and with high quality machinery equipments.

birsan cam 74b

Powered by OrdaSoft!