cam makİzmir’den Dünyaya Açılan Cam Markası: Cammak

“Üretmiş olduğumuz Cammak menfez pergeli T.C. patenti ile 10 yıldan beri hizmet vermekteyiz. Kendi ürünlerimiz ile hizmet veriyoruz. Bu da bizim rekabetçi avantajımızdır” diyen Cammak’ın firma sahibi Ali DEMİREL’e röportaj sorularımızı yönelttik.

 

 

 

cammak 75a

Röportajımıza başlarken sizi tanıyabilir miyiz?

Cammak 2014 yılında İzmir’in Yunus Emre Mah., 4070 Sok. No: 71\b Karabağlar semtinde kuruldu. Cam malzemeleri üretimi yapan, makinaları satan ve üretim yapan bir firmayız.

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Cam sektörüne aile şirketi olarak 1971 yılında cam macunu imalatıyla girdik. 2014 yılından itibaren de şahıs firması Cammak olarak cam malzemesi ekipmanları, sarf malzemeleri, makineleri ve üretimi ile yurtiçinde ve yurtdışında hizmet vermeye başladık.

Hangi ürün gruplarınız ile marka bilinirliğinizi sağlamaktasınız?

Cammak ürünleri; patentli menfez pergeli, menfez contası ve ısı cam mantarıdır.

Ürünlerinizin başarısını garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Üretmiş olduğumuz Cammak menfez pergeli T.C. patenti ile 10 yıldan beri hizmet vermekteyiz. Kendi ürünlerimiz ile hizmet veriyoruz. Bu da bizim rekabetçi avantajımızdır.

Yurtiçinde ve yurtdışında katılım sağladığınız / katılmayı planladığınız fuarlar nelerdir?

İstanbul Tüyap Yapı Cam Fuarı’na katıldık. 2019 yılı içinde üretici firma olarak yurtdışı fuarlarına katılmayı hedefliyoruz.

A Glass Brand Opening to the World from İzmir: Cammak

We have directed our interview questions to Mr. Ali DEMİREL, the owner of Cammak who said “We have been serving for 10 years with our T.R. patented Cammak culvert compass. We serve with our own products. This is our competitive advantage’’

cammak 75b

Powered by OrdaSoft!