summitSektöre Taze Soluk: Summit

“2019 bizim için büyüme yılı olacak. Sektöre yeni bir soluk getirerek yerimizi sağlamlaştıracağız” diyen Summit firma yetkilisi Fatih ÖZBEK‘e röportaj sorularımızı yönelttik.

 

 

 

summit 75a 

Röportajımıza başlarken sizi tanıyabilir miyiz?

1979 Kayseri doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Sektördeki ticari hayatıma İstanbul’da başladım. İstanbul’da uzun yıllar çalıştıktan sonra Antalya’da Summit Cam Aksesuarlarını faaliyete geçirerek kendi işletmemi kurmuş oldum.

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız henüz çok taze. 2018 Mart ayı itibari ile sektöre hızlı ve sert bir giriş yaptık. Sektördeki yaklaşık 12 senelik bilgi birikimi, Allah’ın izni ve ekip arkadaşlarımızın gayreti ile yurt genelinde dost odaklı çalışmalarımızı kararlılıkla devam ettirmekteyiz.

Hangi ürün gruplarınız ile marka bilinirliğinizi sağlamaktasınız?

Hedef kitlemiz; cam sektörüdür. Camcı el aletleri, cam işleme malzemeleri, çift cam kimyasalları ve cam kapı aksesuarlar ile sektöre hizmet vermekteyiz.

Yurtiçinde ve yurtdışında katılım sağladığınız / katılmayı planladığınız fuarlar nelerdir?

Söylediğim gibi firmamız çok yeni. Hedefimiz 2020 yılı Avrasya Fuarına katılmak. Bildiğiniz üzere firmamız Antalya’da ve buradaki fuarlarla ilgili çalışmalar yapacağız.

2018 yılını firmanız ve sektörümüz açısından değerlendirir misiniz?

2018 yılı sektörümüz açısından zor bir yıl oldu. Biz de bu zor zamanda ticari hamle yapmak zorunda kaldık. 2018 yılını dost ve sevenlerimiz sayesinde yara almadan planladığımız şekilde kapattık.

    

2019 yılı hedef ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

2019 bizim için büyüme yılı olacak. Sektöre yeni bir soluk getirerek yerimizi sağlamlaştıracağız.

Fresh Breath to the Sector Summit

“2019 will be the year of growth for us. We will consolidate our position by bringing a new breath to the sector” said the Summit company’s authorized officier Fatih ÖZBEK and we have directed our interview questions to him.

summit 75b

Powered by OrdaSoft!