efer yapi 76“Bizimle Çalışan Herkes Kazanır”

“Yaklaşık 20 yıldır hizmet verdiğimiz PVC ve alüminyum sektöründe belirlediğimiz çizgimiz doğrultusunda kaliteden ödün vermeden hazır doğrama imalatı, satışı ve büyük projelerdeki montaj aşamaları, alüminyum korkuluk imalat ve yerinde uygulaması, alüminyum projelerimize devam edeceğiz. Kısacası piyasa şartlarına uygun arz ve talepleri göz önünde bulundurarak ürün yelpazemizi destekleyecek yenilikler yapmayı düşünüyoruz.” diyen Efer Yapı Firma Yetkilileri Neşe DAĞ ve Mehmet Onur AKKUŞ ‘a röportaj sorularımızı yönelttik.

 

 

 

efer yapi 76a

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamızın yapılanması yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına hızlı, kaliteden ödün vermeden, güvenilir, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı bir şekilde hizmet verme adına oluşmuştur. Bu oluşum çevremizde bizlere inanan, güvenen, yanımızda olduğunu hissettiren değerli dostlarımız ve bayilerimizden oluşmuştur. Piyasadaki genel ihtiyaç ve beklentileri doğru yorumlayarak taleplere cevap vermeye ve çözümler üreterek işimizi başarılı bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Hangi ürün gruplarınız ile marka bilinirliğinizi sağlamaktasınız?

Yaklaşık 20 yıldır hizmet verdiğimiz PVC ve alüminyum sektöründe belirlediğimiz çizgimiz doğrultusunda kaliteden ödün vermeden hazır doğrama imalatı, satışı ve büyük projelerdeki montaj aşamaları, alüminyum korkuluk imalat ve yerinde uygulaması, alüminyum projelerimize devam edeceğiz. Kısacası piyasa şartlarına uygun arz ve talepleri göz önünde bulundurarak ürün yelpazemizi destekleyecek yenilikler yapmayı düşünüyoruz.

Markanızın kalite politikası ve sürdürülebilirlik yaklaşımı hakkında neler söylemek istersiniz?

Kullandığımız Egepen serileri ve ürünleri kalite olarak tabi ki tartışılmaz. Piyasa PVC sektöründe imalat ve satış olarak yön veren Deceuninck grubu yeniliklerin öncüsü satış politikası tamamen kaliteli hizmet üzerine kurulduğuna inanıyoruz. Renk çeşitliliği, siparişlerimize hızlı cevap verme ve sevkiyatla cevap veriliyor. Yüksek teknolojik performans ve tasarıma sahip ürünleri ile öne çıkıyor. İnşaat projelerimizde farkımız her zaman ön planda. Isı, ses ve yalıtımında en etkili ürünler sayesinde başarılı projelere imza atıyoruz.

Ürünlerinizin başarısını garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Uzun yıllardır sektörün içinde olmamız ve bayilerimizin taleplerine doğru, kaliteli, hızlı ve güvenilir şekilde yaklaşmamız ve cevap vermemiz avantajlarımız olarak sıralayabiliriz. Elimizden geldiği kadar bayilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Rekabetçi avantajlarımızı doğru ve hızlı hizmetle daha ileri taşımak plan ve projelerimiz arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğiniz etkinliğiniz ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Değerli müteahhit, mimar, mühendis ve bayilerimizden oluşan 80 kişilik bir grupla profesyoneller toplantısını gerçekleştirdik. Bizler için çok verimli ve yerinde bir toplantı gerçekleştirdik. Profesyoneller toplantımızda sektördeki problemler, çözümleri, kalitenin ve doğru hizmetin neden önemli olduğu tartışıldı. Egepen Deceuninck bir kez daha kalitesini ve yenilikçi ruhunu sergiledi. Bu şekilde yapılan ve yapılacak olan toplantıların her zaman değer katacağı inancındayız.

Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz. Eklemek istediğiniz bir konu var mı?

“Bizimle çalışan herkes kazanır” diyerek Win&ART Proje ve ALU&Art Dergileri ekibine, tüm sektördeki dostlarımıza saygı sevgilerimizi sunarız.

“Anyone who works with Us wins”

We interviewed with the Authorized Person of Efer Building Company, Neşe DAĞ and Mehmet Onur AKKUŞ, who said that, “We shall continue to carry out the manufacturing and sales of ready-woodworks, mounting phases of major projects, manufacturing, and on-site application of aluminum railings, and our aluminum projects in we have been performing in parallel with the line adopted by us in PVC & Aluminum sector, where we have been operating for nearly 20 years, without compromising from our quality. Shortly speaking, we think of introducing novelties that may support our product range by taking the supplies and demands in conformity with the market conditions into consideration.”

 

efer yapi 76b

Powered by OrdaSoft!