lazika logo Gürcistan’ı Lazika ile Gezin

Win&ARTProje / ALU&Art Dergilerimizin Gürcistan Temsilcisi aynı zamanda Gürcistan İnsan Hakları Derneğinin Başkanı ve Lazika Travel’ın firma yetkilisi Abdullah TEMİRAK ile şirketlerinin yapılanmaları, faaliyetleri, tur organizasyonları, rehberlik hizmetleri, katıldıkları fuar organizasyonları ve gelecek planları hakkında konuştuk.

 

 

 

 

lazika 59a

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamızı 2016 yılında Tiflis’te kurduk. Bu zaman zarfında gerçekten büyük yol kat etik ve çok başarılı olduk. Gerek Gürcistan içinde gerek uluslararası boyutta kurduğumuz Lazika Travel tur şirketi çok başarılı oldu. Bu başarımızı şimdi Gürcistan’ın değişik noktalarına taşmak istiyoruz. 2019’daki hedefimiz bir şubemizi Batum’da açmak. Bununla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Aynı zamanda şirket olarak yine Batum’da bir kuyumcu dükkânı açmak istiyoruz, bunun Batum’da eksik olduğunu fark ettik ve bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor, zannedersem önümüzdeki sezon Batum’da hem Lazika Travel’in şubesini hem de Lazika Pharmacy eczane açmış olacağız.

Tur organizasyonlarınız ile ilgili bilgi verir misiniz?

Gürcistan turlar      

Gürcistan- Ermenistan ve Gürcistan- Türkiye’de grup ve bireysel turlar

Family Sea turları

Tarih turları

Mimari turlar

Gastronomik turlar

Şarap turları

Rafting

Eğlence turları

Sağlık turları

Sergilere, festivallere, konserlere, spor etkinliklerine gezi turları

Kurumsal eğlence ve iş gezileri turları

 

lazika 59b

Rehberlik hizmetlerinizden bahseder misiniz?

Tüm rehberlerimiz profesyoneldir ve Ulusal Turizm İdaresi Sertifikasına sahiptir.

Gürcistan turizm sektörünü değerlendirir misiniz?

Gürcistan’daki turizm, büyük ölçüde peyzaj çeşitliliği, kültür ve yabancılara misafirperverlik olarak rakipsiz bir üne sahip olarak büyüyor. Gürcistan’ın herhangi bir bölgesinde tatil fırsatları ve dinlenme etkinlikleri çeşitliliği, her turistin kendi benzersiz buluşmasını bulmalarını kolaylaştırıyor.

Birden çok UNESCO listesinde tarih meraklıları arasında bir favori kendi bölgesinde en çok turist çeken ülkelerden biridir Gürcistan. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizi ağırlamaktayız.

Sektörünüzle ilgili katıldığınız/katılacağınız fuarlar var mıdır?

Lazika Travel turistik şirket olarak her sene birçok fuara katılıyoruz. Rusya, Moskova Turizm Fuarına katılıyoruz, Kazakistan Expo 2017 resmi davetli olarak Gürcistan’ı temsil eden tek şirkettik, Polonya Turizm Fuarına katıldık, Dubai Turizm Fuarına da katıldık, bu yıl hedeflerimizin ilkinde Kanada ve Amerika var.

Travel Georgia with Lazika

We talked about the structuring, activities, tour organizations, guidance services, fair organizations and the future plans with Abdullah Temirak, Georgian Representative of our Win & ARTProje / ALU & Art Journals, as well as the President of Georgian Human Rights Association and the owner of touristic company Lazika Travel.

Powered by OrdaSoft!