Schtec Makine, Siffp Kapı-Pencere Fuarı’nda Yerini Aldı

23-26 Ekim tarihleri arasında Cezayir’de düzenlenen Siffp Kapı-Pencere Fuarı’na katılan Schtec Makine İhracat Müdürü Ömer Naci KONUKSEVER’in fuara dair görüşlerini aldık.

 

 

 

 

schtec 79a

Katıldığınız Cezayir Kapı-Pencere Fuarı’nı değerlendirir misiniz?

Bilindiği üzere Cezayir gelişme ivmesi gösteren fakat siyasi belirsizlik içeren bir pazar. 2019 yılı sonunda düzenlenmesi planlanan seçimlere bağlı olarak Cezayir pazarının hareketleneceği ümidindeyiz. Genel olarak fuardan bahsetmek gerekir ise, ikincisi düzenlenen, daha modern bir salonda organize edilmiş sadece pencere ve kapı sektörüne hitap eden başarılı bir organizasyon diye adlandırabiliriz.

Fuarda sergilediğiniz ürünler ve yenilikleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Cezayir Fuarı’nda bizleri çözüm ortağı olarak seçen değerli müşterilerimizden birinin SSL-1 Kaynak ve CNC Köşe Temizleme Hattını sergiledik. Müşterimize, Kalite Teknolojimizin kendisine verdiği güvenle, çözüm ortağı olarak bizi tercih etmesinden dolayı sizler aracılığıyla teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yurtiçinde ve yurtdışında katılmayı planladığınız / katılım sağladığınız fuarlar nelerdir?

2020 yılında, önceki yıllarda da gerçekleştirdiğimiz gibi, sektörümüzün önemli fuarlarında yer alarak değerli dostlarımız ve müşterilerimizle buluşmak, yeni ürünlerimizi sergilemek için sabırsızlıkla ve heyecanla beklemekteyiz.

2019 yılı içinde yurtiçinde ve yurtdışında katılım sağlayacağınız fuarlar nelerdir?

2019 yılını Aralık ayı ortasında Hindistan’da düzenlenecek olan ZAK Windows and Doors Fuarı’yla noktalayacağız.

2019 yılını markanız ve sektörümüz açısından değerlendirir misiniz?

2019 yılının ülkemizde ve yurtdışında yaşanan ekonomik çalkantılara rağmen hem iç piyasada hem de yurtdışında büyük projelere imza attığımız, yolumuza emin adımlarla ivmesi hep ileriye ve yukarıya dönük olarak geçirdiğimiz bir yıl olduğunu belirtmek isterim.

2020 yılı hedef, plan ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

Firmamız kurulduğu günden bu yana izlediği prensiplerin ışığında, “Kalite ve Teknolojinin Tecrübe ile Birleştiği Yer” sloganıyla; daimi müşteri memnuniyeti, kalite ve teknoloji konusunda tavizsiz üretim, deneyimli teknik kadrosu ve ar-ge ekibiyle, hızlı ve kesin çözüm odaklı teknik destek ekibiyle söktörümüze hizmet vermeye devam etmektedir. Tercihini bizden yana kullanan tüm değerli müşterilerimize sizlerin aracılığıyla tekrar teşekkür ediyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz…

Bizlerin sesi olup daha geniş kitlere ulaşma fırsatı verdiğiniz için sizlere ve Win&ARTProje / ALU&Art Dergilerinin tüm ekibine teşekkürlerimi sunarım.

Schtec Makine participated to the Siffp Door-Window Fair

We took the opinions of Schtec Machinery Export Manager Ömer Naci KONUKSEVER who participated in the Siffp Door-Window Fair held in Algeria between October 23-26.

 

schtec 79b

Powered by OrdaSoft!