makro makCamda Çözüm Üreten Marka: Makro Makina glassmakro

“Firmamızı ziyaret eden her müşteri güler yüzle ayrılacaktır” diyen Makro Makina glassmakro Genel Müdürü Sezgin AVCI’ya röportaj sorularımızı yönelttik.

 

 

 

 

makro makina 79a

Röportajımıza başlarken bize kendinizden ve sektöre verdiğiniz hizmetlerden bahseder misiniz?

Makro Makina 1986 yılında 4 Makine Mühendisi tarafından cam sektörüne hizmet vermek üzere kurulmuş bir firmadır. 33 yıldır çizgisinden ve hizmet anlayışından kesinlikle taviz vermeden çalışan şirketimiz, uzun yıllar da buna devam edecektir. “Firmamızı Ziyaret Eden Her Müşteri Güler Yüzle Ayrılacaktır” prensibini ilke edinen Makro, kalite anlamında daima zirvede kalmasını bilmiş ve kalitenin devamlılığının da bir kalite unsuru olduğunu özümsemiştir.    

Cam sektörünün her türlü teknik problemini çözmeyi amaç edinen firmamız, bu yöndeki çalışmalarına her gün yeni çözümler ilave ederek devam etmektedir. Dünya çapındaki her türlü bilimsel teknik gelişmeyi ülkemize transfer etmek öncelikli amacımız olmuştur.         

Firmanızın faaliyetleri ve sektöre sunduğu hizmetler hakkında bilgi verir misiniz?

Cam imalatından son kullanıcıya kadar camın her safhada, taşınması, ölçülmesi, kesilmesi, kırılması, işlenmesi, konstrüksiyonu, kontrol edilmesi, tamiri, koruması, güvenliği, vs. gibi her konuda alet, cihaz, ekipman ve sarf malzemelerini camcılarımızın kullanımına sunmaktayız. Bu konuda düsturumuz “camda çözüm üretmek” olarak özetlenebilir. En küçüğünden en büyüğüne kadar bütün camcılara aynı titizlikle hizmet götürme anlayışımız, bizi bugünlere taşımıştır.

           

2019 yılını sektörümüz açısından değerlendirir misiniz?     

“Hayatımızın her alanında cam kullanılabildiği için, cam vazgeçilmez bir emtia olmuştur ve buna bağlı olarak da sektörün en olumsuz” koşullarda bile devinimini sürdürmesi kaçınılmazdır. Cama ihtiyaç oldukça, cam sektörü faaliyetine devam edecektir. Cam sektörünün enerji tasarrufunda belirli bir pay sahibi olması gerekliliği tartışılmaz. Bu gerçekliği kabul eden ve camın geleceğini enerji tasarrufu ile entegre edebilen firmalar yarınlara güvenle bakabilirler.

2020 yılı hedef, plan ve beklentilerinizden bahseder misiniz?         

Genel bakış açımız, daha hızlı, daha etkili, daha güvenli, daha spesifik ürünlerle cam sektöründe var olmaya devam edeceğiz. Tüm camcılarımıza 2020 yılının hayırlı ve bereketli bir yıl olmasını dilerim.

The Brand That Offers Solutions In Glass: Makro Machinery glassmakro

We interviewed with Director-General of Makro Machinery glassmakro, Sezgin AVCI, having stated that, “Every customer to visit our company shall leave with a smiling face”.

makro makina 79b

Powered by OrdaSoft!