inox aluminyum“Türkiye’nin İstihdamına ve Ekonomimize Katkı Sağlamak İçin Çok Çalışacağız”

“İnox, kaliteden taviz vermeden profesyonel kadrosu ile yüksek standartlarda üretim yaparak ulusal ve uluslararası sektör temsilcileri içerisinde söz sahibi olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir” diyen İnox Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Fikret YILMAZ ile bir röportaj gerçekleştirdik.

 

 inox aluminyum 62a

 

Öncelikle firmanızı tanıyabilir miyiz?

İnox Alüminyum Giyotin, Pergole, Tente Sistemleri olarak hizmet veren firmamızın aynı zamanda fotosel kapı, kepenk, panjur kompozit, cephe camları ve alüminyum işleri ile birlikte otomasyon konusunda uygulamaları mevcuttur.

İnox babadan oğula devam eden bir aile şirketi olup her geçen gün kendini geliştiren yeni teknoloji ürünleri kullanan ve piyasada istenen bazı ürünleri tasarlayarak sektöre kazandıran bir firmadır.

İnox firması olarak tasarladığımız giyotin sistem de bunlardan biridir.

İnox Alüminyum kaliteli ürünleri kullanmayı tercih ederek sektörün öncülerinden olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.

İnox Alüminyum Giyotin, Pergole, Tente Sistemleri geniş ürün yelpazesi, son teknolojisi üretim ekipmanları kaliteden taviz vermeyen yönetim anlayışı ile istikrar ve güven sağlamaktadır.

İnox firması olarak kapaklı cephe, yarı kapaklı cephe, silikon giydirme cephe, planer cephe, ısı yalıtımsız alüminyum doğrama, yalıtımlı alüminyum doğrama alüminyum levha, kompozit panel ve cotta kaplama, otomatik döner kapı, kayar kapı, alüminyum cam korkuluk, alüminyum cam çatı sistemleri imalat ve montajı yapmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı tüm projeleri titizlikle değerlendirip mimarileri ve montajları firmamız tarafımızdan yapılmaktadır.

Giyotin sistemimiz Türkiye’de ve yurtdışında bayilerimiz aracılığı ile tüketiciler ile buluşmaktadır. İnox giyotin sistemleri ısı cam, tek cam, çelik halat triger ve zincirli sistemleri mevcut olup demonte ve alüminyum profil aksesuarları olarak satışı yapılmaktadır. İnox Alüminyum kurulduğu günden bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarda imalattan montaja kadar kaliteden taviz vermeden, öncelik olarak müşteri memnuniyetini önemseyen ve kollayan bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Kaliteden taviz vermeden profesyonel kadrosu ile yüksek standartlarda üretim yaparak ulusal ve uluslararası sektör temsilcileri içerisinde söz sahibi olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Katıldığınız R + T Türkiye Fuarı’nı değerlendirir misiniz?

R+T Türkiye Fuarı’na İnox Alüminyum Giyotin, Pergole, Tente Sistemleri olarak LCF standında ısıcamlı ve tek camlı giyotin sistemlerimiz LCF motorları ile kullanımdaki uyumları ve ürünlerin giyotin sistemindeki çalışmaları tanıtıldı.

Bugüne kadar birçok defa katılımcı ve ziyaretçi olarak fuarlara iştirak ettik. R+T fuarlarındaki fuar alanı diğer fuarlardan küçüktü, katılımcı azdı; fakat birçok fuardan çok daha iyiydi. Büyük fuar alanları olan ve çok fazla ziyaretçisi olan diğer sektör fuarlarından oldukça verimli geçti. Katılımcının isteği de ziyaretçinin beklentisi de aradığını bulmak ise R+T Türkiye Fuarı gerçekten böyle geçti diyebilirim. R+T Fuarı’na katılan da ziyarete gelen de ne istediğini biliyordu ve istediğine ulaştığına inanıyorum. Biz İnox Alüminyum olarak çok memnun kaldık bu fuardan.

inox aluminyum 62b

Fuarda sergilediğiniz ürünler ve yenilikleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

R+T Türkiye Fuarı’nda Fuarı’nda giyotin, pergole, tente sistemlerimizi tanıttık. Isı camlı ve tek camlı olarak tanıttığımız giyotin sistemi oldukça ilgi gördü yurtiçi ve yurtdışı firmalar ile yeni bağlantılar yapma fırsatı bulduk.

2019 yılı içinde yurtiçinde ve yurtdışında katılım sağladığınız fuarlar hangileridir?

İnox Alüminyum Giyotin, Pergole, Tente Sistemleri olarak şimdilik yurtiçinde Tüyap Kapı-Pencere-Cam ve R+T Fuarlarına katıldık.

2020 yılı içinde yurtiçinde ve yurtdışında katılım sağlayacağınız fuarlar hangileridir?

İnox Alüminyum Giyotin, Pergole, Tente Sistemleri olarak 2020 yılında yurtiçi ve yurtdışında birçok fuarlarda olmayı planlıyoruz. Özellikle sektörümüzün olduğu fuarlar olmakla beraber; giyotin sistemimizi daha çok tanıtma fırsatı bulacağımıza inandığımız diğer fuarlara da katılmak için girişimlerimiz var.

2019 yılını markanız ve sektörümüz açısından değerlendirir misiniz?

2019 yılı firmamız ve özellikle giyotin sistemlerimiz açısından oldukça iyi geçti. Diğer otomasyon ve cephe sistemlerinin yanı sıra giyotin sisteminin imalat, montaj ve nihai tüketici tarafından gelen beğenileri firmamızı oldukça memnun etmiştir.

2020 yılı hedef, plan ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

2020 yılında İnox olarak ürün çeşitliğini artırmak, yurtiçi - yurtdışı müşteri sayısını çoğaltmak, kaliteden ödün vermeden çeşitli fuarlara katılmak, kendi imkanlarımız ölçüsünde Türkiye’nin istihdamına ve ekonomimize katkı sağlamak için daha çok çalışmak 2020 hedefimiz olacaktır.

Son olarak eklemek istedikleriniz…

Sizlerin vesilesi ile sektördeki dostlarımızın ve Win&ARTProje - ALU&Art Dergileri ekibinin yeni yılını kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.

“We will work hard to contribute to the Employment and Economy in Turkey”

We had an interview with Fikret YILMAZ, the General Manager of Inox who stated as follows: “Inox is producing with high standards with its professional staff without making any concessions on quality and is taking firm steps towards having a voice among national and international sector representatives”.

 

inox aluminyum 62c

Powered by OrdaSoft!